infolinia
Technik programista w CosinusYoung 15+

Technik Programista

Przedmioty rozszerzone: Język angielski lub Język polski, Matematyka

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki5 lat

EgzaminEGZAMIN MATURALNY
EGZAMIN ZAWODOWY

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie aplikacji, które spełnią konkretne zadania i potrzeby. Będziesz kształtować projekty i przygotowywać aplikacje, które później zostaną wdrożone do działania. Twój wybór odpowiedniego języka programowania oraz stosownego środowiska programistycznego pozwoli Ci na tworzenie aplikacji od podstaw.

To właśnie w tworzeniu oprogramowania ukrywają się potężne możliwości. Technik programista tworzy różnorodne aplikacje, począwszy od tych dostępnych dla przeciętnych użytkowników, aż po te zaawansowane, wspomagające operacje i działania przedsiębiorstw czy instytucji. Twoje umiejętności będą przekładane na konkretne rozwiązania, które usprawnią funkcjonowanie organizacji, ułatwią dostęp do informacji czy też poprawią jakość życia użytkowników. W obliczu dynamicznego rozwoju technologicznego i ciągłej cyfryzacji, zapotrzebowanie na wykwalifikowanych programistów jest wciąż rosnące. Twoje kompetencje i wiedza będą niezmiennie cenne na rynku pracy, a perspektywy zawodowe w tej dziedzinie naprawdę obiecujące. Wybór zawodu technik programista to pewna droga do sukcesu, której potencjał ciągle się zwiększa w miarę postępu technologicznego.

Partner edukacyjny

Logo CISCOLogo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Po zdaniu egzaminu maturalnego możesz podjąć dalsze kształcenie na studiach wyższych z zakresu: programowania, informatyki, teleinformatyki, ekonometrii.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!