infolinia

SZKOŁA W GDAŃSKU

Szkoła znajduje się przy ul. Heweliusza 11. Nasi uczniowie mają do dyspozycji przestronne sale i komfortowe pracownie. pracownie pracownie W czasie pozalekcyjnym mogą korzystać z ogólnodostępnych atrakcji, takich jak stoły do ping ponga lub piłkarzyki.

Wkrótce w szkole pojawią się szafki, które ułatwią uczniom przechowywanie rzeczy takich jak zeszyty, podręczniki, odzież. Nieustannie doposażamy nasze pracownie. Zapewniamy profesjonalny sprzęt komputerowy, rzutniki, flipcharty, ekrany dotykowe, tablety.


Odwiedź nasze profile w mediach społecznościowych.

Budynek Szkoły Cosinus w Gdańsku przy ul. Heweliusza 11 - miniatura
Sekretariat80-890 Gdańsk
ul. Heweliusza 11

KONTAKT

tel.: 502 320 856
e-mail: gdansk@cosinusyoung.pl

Godziny otwarcia:Pn-Wt:08:30-16:30Śr-Czw:08:30-16:30Pt:08:30-16:30

Oferta Gdańsk

Szkoła Branżowa

Daje możliwość szybkiego zdobycia konkretnego zawodu. Zajęcia trwają trzy lata i łączą zdobywanie wiedzy z praktyką w zakładach pracy. To dobre rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie chciałyby zdobyć atrakcyjny zawód. W przypadku chęci dalszego kształcenia można kontynuować naukę w dwuletniej szkole branżowej II stopnia.

sprawdź ofertę

Technikum

Łączy kształcenie praktyczne i ogólne. Umożliwia uzyskanie dyplomu zawodowego i świadectwa dojrzałości. Jest idealną opcją dla tych, którzy chcieliby mieć pewny zawód, jednocześnie nie zamykając sobie drogi do dalszej edukacji na studiach wyższych. W 5-letnim cyklu kształcenia są przewidziane praktyki, mające przygotować ucznia do wykonywania zawodu.

sprawdź ofertę

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!