infolinia

SZKOŁA W GLIWICACH

Szkoła znajduje przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 9.

Budynek zlokalizowany w sąsiedztwie dworca kolejowego zapewnia uczniom dogodny dojazd do szkoły. W budynku znajduje się winda. Sale lekcyjne zostały wyposażone w nowoczesne materiały i pomoce dydaktyczne, zapewniając wysoki standard nauczania. Uczniowie będą mogli w ciągu roku korzystać ze strefy relaksu oraz automatów z napojami i przekąskami. Dla zapewnienia bezpieczeństwa, nauczyciele dyżurują podczas przerw, a pedagog i psycholog szkolny są zawsze dostępni, aby wspierać uczniów.


Odwiedź nasze profile w mediach społecznościowych.

Sekretariat44-102 Gliwice
ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 9

KONTAKT

tel.: 797 995 488
e-mail: gliwice@cosinusyoung.pl

Godziny otwarcia:Pn-Wt:09:00-17:00Śr-Czw:09:00-17:00Pt:09:00-17:00

Oferta Gliwice

Szkoła Branżowa

Daje możliwość szybkiego zdobycia konkretnego zawodu. Zajęcia trwają trzy lata i łączą zdobywanie wiedzy z praktyką w zakładach pracy. To dobre rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie chciałyby zdobyć atrakcyjny zawód. W przypadku chęci dalszego kształcenia można kontynuować naukę w dwuletniej szkole branżowej II stopnia.

sprawdź ofertę

Technikum

Łączy kształcenie praktyczne i ogólne. Umożliwia uzyskanie dyplomu zawodowego i świadectwa dojrzałości. Jest idealną opcją dla tych, którzy chcieliby mieć pewny zawód, jednocześnie nie zamykając sobie drogi do dalszej edukacji na studiach wyższych. W 5-letnim cyklu kształcenia są przewidziane praktyki, mające przygotować ucznia do wykonywania zawodu.

sprawdź ofertę

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!