infolinia

SZKOŁA W GDYNI

Szkoła znajduje się w przy ul. Kołłątaja 1. Uczniowie mają do dyspozycji przestronne sale i komfortowe pracownie. W czasie pozalekcyjnym mogą korzystać z ogólnodostępnych atrakcji, takich jak stoły do ping ponga lub piłkarzyki. Wszyscy uczniowie mogą również spędzać czas na przyjaznej świetlicy.

Nieustannie doposażamy nasze pracownie. Zapewniamy profesjonalny sprzęt komputerowy, rzutniki, flipcharty, ekrany dotykowe, tablety. Wkrótce nasi uczniowie będą mogli korzystać z szafek do przechowywania podręczników, zeszytów, odzieży.


Odwiedź nasze profile w mediach społecznościowych.

Budynek Szkoły CosinusYoung 15+ w Gdyni przy ul. Kołłątaja 1
Sekretariat81-332 Gdynia
ul. Kołłątaja 1

KONTAKT

tel.: 512 025 094
e-mail: gdynia@cosinusyoung.pl

Godziny otwarcia:Pn-Wt:07:30-15:30 Śr-Czw:07:30-15:30 Pt:07:30-15:30

Oferta Gdynia

Szkoła Branżowa

Daje możliwość szybkiego zdobycia konkretnego zawodu. Zajęcia trwają trzy lata i łączą zdobywanie wiedzy z praktyką w zakładach pracy. To dobre rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie chciałyby zdobyć atrakcyjny zawód. W przypadku chęci dalszego kształcenia można kontynuować naukę w dwuletniej szkole branżowej II stopnia.

sprawdź ofertę

Technikum

Łączy kształcenie praktyczne i ogólne. Umożliwia uzyskanie dyplomu zawodowego i świadectwa dojrzałości. Jest idealną opcją dla tych, którzy chcieliby mieć pewny zawód, jednocześnie nie zamykając sobie drogi do dalszej edukacji na studiach wyższych. W 5-letnim cyklu kształcenia są przewidziane praktyki, mające przygotować ucznia do wykonywania zawodu.

sprawdź ofertę

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!