infolinia

POZNAJ OPINIE
O COSINUSYOUNG 15+

Świadectwo, które wystawiają nam uczniowie i absolwenci jest dla nas niezwykle ważne. Wszyscy zapisujący się na polecenie starszych kolegów - to wizytówka i dowód zaufania. Rekomendacje uczniów, które prowadzą do zapisów ich koleżanek i kolegów stanowią nie tylko wizytówkę, lecz przede wszystkim wyraz zaufania, którego niezmiennie doświadczamy. Dynamiczny wzrost zainteresowania każdego roku jest dla nas potwierdzeniem skuteczności naszej pracy, dowodem na efektywność poczty pantoflowej oraz inspiracją do dalszego rozwoju.

opis onrazka

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NAS NASI UCZNIOWIE

 • opinia1

  CosinusYoung 15+ wie, co jest w szkole ważne!

  To świetna szkoła, dzięki której możemy mieć zapewnioną dobrą przyszłość, nauczyciele jak i uczniowie są mega super, a atmosfera w szkole jest fantastyczna.

  Angelika, Technik Fotografii

 • opinia2

  CosinusYoung 15+ dba o uczniów!

  Wiem, że CosinusYoung 15+ zapewni nam dobrą drogę do przyszłości. W szkole jest dobra atmosfera, a nauczyciele i inni uczniowie są naprawdę bardzo mili i pomocni.

  Yelyzaveta, Technik Informatyk

 • opinia3

  CosinusYoung 15+ nigdy nie odpoczywa!

  Polecam CosinusYoung 15+, ponieważ mają nowoczesne sale lekcyjne, pracownie gamingowe, fryzjerskie, posiadają dobry sprzęt do nauki oraz darmowe książki i zeszyty dla każdego ucznia.

  Natalia, Technik Informatyk

 • opinia4

  Na CosinusYoung 15+ zawsze można liczyć!

  Lubię tą szkołę, ponieważ są mili nauczyciele, bardzo dobra atmosfera. Kiedy oczekujemy pomocy to zawsze ją otrzymujemy.

  Natalia, Kucharz - Szkoła Branżowa

 • opinia5

  W CosinusYoung 15+ dużo się uśmiechamy :)

  Jestem bardzo zadowolona że jestem tej szkole, uczę się w zawodzie kucharz - robię to co lubię! Nauczycieli szanują młodzież, są przyjaźni i dużo nas uczą.

  Kasia, Kucharz - Szkoła Branżowa