infolinia

SZKOŁA W SZCZECINIE

Szkoła znajduje się przy ul. Antosiewicza 2. Do dyspozycji uczniów są komfortowe sale wyposażone w niezbędne materiały i pomoce dydaktyczne. Wokół szkoły zagospodarowany jest teren zielony.

Uczniowie w wolnych chwilach mogą korzystać ze strefy relaksu. Dla tych bardziej aktywnych przygotowaliśmy cymbergaj i piłkarzyki - do dyspozycji w czasie przerw. Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów - na przerwach dyżurują nauczyciele, a do dyspozycji pozostaje pedagog i psycholog szkolny.


Odwiedź nasze profile w mediach społecznościowych.

Budynek Szkoły Cosinus w Szczecinie przy ul. Dworcowej 2 - miniatura
Sekretariat71-642 Szczecin
ul. Antosiewicza 2

KONTAKT

tel.: 91 421 08 83
e-mail: szczecin@cosinusyoung.pl

Godziny otwarcia:Pn-Wt:08:00-18:00Śr-Czw:08:00-18:00Pt:08:00-18:00Sob:09:00-15:00

Oferta Szczecin

Szkoła Branżowa

Daje możliwość szybkiego zdobycia konkretnego zawodu. Zajęcia trwają trzy lata i łączą zdobywanie wiedzy z praktyką w zakładach pracy. To dobre rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie chciałyby zdobyć atrakcyjny zawód. W przypadku chęci dalszego kształcenia można kontynuować naukę w dwuletniej szkole branżowej II stopnia.

sprawdź ofertę

Technikum

Łączy kształcenie praktyczne i ogólne. Umożliwia uzyskanie dyplomu zawodowego i świadectwa dojrzałości. Jest idealną opcją dla tych, którzy chcieliby mieć pewny zawód, jednocześnie nie zamykając sobie drogi do dalszej edukacji na studiach wyższych. W 5-letnim cyklu kształcenia są przewidziane praktyki, mające przygotować ucznia do wykonywania zawodu.

sprawdź ofertę

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!