infolinia

SZKOŁA W SŁUPSKU

Szkoła znajduje się przy ul. Kołłątaja 30. Nasi uczniowie mają do dyspozycji przestronne sale i komfortowe pracownie. W czasie pozalekcyjnym mogą korzystać ze strefy rekreacyjnej na wolnym powietrzu. Nieustannie doposażamy nasze pracownie.

Zapewniamy profesjonalny sprzęt komputerowy, rzutniki, flipcharty, ekrany dotykowe, tablety, pomoce dydaktyczne. Cechuje nas indywidualne i przyjazne podejście do uczniów, którzy w każdej chwili mogą skorzystać z pomocy pedagoga i psychologa.


Odwiedź nasze profile w mediach społecznościowych.

Budynek Szkoły Cosinus w Słupsku ul. Wileńska 7B - miniatura
Sekretariat76-200 Słupsk
ul. Kołłątaja 30

KONTAKT

tel.: 59 810 21 32
e-mail: slupsk@cosinusyoung.pl

Godziny otwarcia:Pn-Wt:08:00-16:00Śr-Czw:08:00-16:00Pt:08:00-16:00

Oferta Słupsk

Szkoła Branżowa

Daje możliwość szybkiego zdobycia konkretnego zawodu. Zajęcia trwają trzy lata i łączą zdobywanie wiedzy z praktyką w zakładach pracy. To dobre rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie chciałyby zdobyć atrakcyjny zawód. W przypadku chęci dalszego kształcenia można kontynuować naukę w dwuletniej szkole branżowej II stopnia.

sprawdź ofertę

Technikum

Łączy kształcenie praktyczne i ogólne. Umożliwia uzyskanie dyplomu zawodowego i świadectwa dojrzałości. Jest idealną opcją dla tych, którzy chcieliby mieć pewny zawód, jednocześnie nie zamykając sobie drogi do dalszej edukacji na studiach wyższych. W 5-letnim cyklu kształcenia są przewidziane praktyki, mające przygotować ucznia do wykonywania zawodu.

sprawdź ofertę

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!