infolinia

Technik Informatyk

Przedmioty rozszerzone: Język angielski lub Język polski, Matematyka

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki5 lat

EgzaminEGZAMIN MATURALNY
EGZAMIN ZAWODOWY

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Nauka na kierunku Technik informatyk to ekscytująca podróż w głąb świata technologii komputerowych i programowania. Z nami wkroczysz do krainy projektowania i tworzenia własnych aplikacji, gdzie Twoja kreatywność będzie mogła swobodnie rozkwitnąć. Poznasz różnorodne języki programowania, co otworzy przed Tobą szerokie możliwości kreowania oprogramowania dostosowanego do konkretnych potrzeb. To nie tylko pozwoli Ci zgłębić tajemnice działania komputerów, ale także uczyni Cię twórcą rozwiązań, które mogą usprawnić życie wielu ludzi. Twoje umiejętności będą narzędziem do rozwiązywania problemów i tworzenia innowacji. Dodatkowym atutem jest ogromny popyt na specjalistów z zakresu informatyki.

W dzisiejszym świecie, technologia jest sercem wielu dziedzin, od biznesu po naukę i służbę zdrowia. W związku z tym, po ukończeniu szkoły, technik informatyk będzie miał szeroki wachlarz możliwości edukacyjnych i zawodowych. W ramach współpracy szkoły z Lokalną Akademią CISCO i Akademią Microsoft nasi uczniowie będą mogli zdobywać dodatkowe certyfikowane i uznawane na całym świecie umiejętności zawodowe.

Partner edukacyjny

Logo CISCOLogo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Po zdaniu egzaminu maturalnego możesz podjąć dalsze kształcenie na studiach wyższych z zakresu: - informatyki, programowania, matematyki, fizyki, technologii cyfrowych.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!