infolinia

SZKOŁA W OLSZTYNIE

Szkoła znajduje się przy ul. Metalowej 6. Nasi uczniowie mają do dyspozycji przestronne sale i komfortowe pracownie. W czasie pozalekcyjnym mogą korzystać ze strefy relaksu, wyposażonej w wypoczynkowe pufy, projektor, automat z napojami.

Dla spragnionych aktywności fizycznej przewidzieliśmy stoły do ping ponga, kosz do koszykówki i salę gimnastyczną o powierzchni 280m2.Nieustannie doposażamy nasze pracownie. Zapewniamy profesjonalny sprzęt komputerowy, rzutniki, flipcharty, ekrany dotykowe, tablety.


Odwiedź nasze profile w mediach społecznościowych.

Budynek Szkoły Cosinus w Olsztynie przy Pl. Jedności Słowiańskiej 1 - miniatura
Sekretariat10-900 Olsztyn
ul. Metalowa 6

KONTAKT

tel.: 89 526 48 25
e-mail: olsztyn@cosinusyoung.pl

Godziny otwarcia:Pn-Wt:08:00-16:00Śr-Czw:08:00-16:00Pt:08:00-16:00

Oferta Olsztyn

Szkoła Branżowa

Daje możliwość szybkiego zdobycia konkretnego zawodu. Zajęcia trwają trzy lata i łączą zdobywanie wiedzy z praktyką w zakładach pracy. To dobre rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie chciałyby zdobyć atrakcyjny zawód. W przypadku chęci dalszego kształcenia można kontynuować naukę w dwuletniej szkole branżowej II stopnia.

sprawdź ofertę

Technikum

Łączy kształcenie praktyczne i ogólne. Umożliwia uzyskanie dyplomu zawodowego i świadectwa dojrzałości. Jest idealną opcją dla tych, którzy chcieliby mieć pewny zawód, jednocześnie nie zamykając sobie drogi do dalszej edukacji na studiach wyższych. W 5-letnim cyklu kształcenia są przewidziane praktyki, mające przygotować ucznia do wykonywania zawodu.

sprawdź ofertę

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!