infolinia

Liceum Ogólnokształcące

Równolegle z realizacją podstawy programowej uczniowie będą realizować nadobowiązkowe, certyfikowane zajęcia tematyczne rozwijające ich zainteresowania i pogłębiające wiedzę. W zależności od wybranej klasy będą to zajęcia z obszaru medycyny, kosmetologii, dziennikarstwa, prawa, ekonomii, w formie zajęć praktycznych, warsztatów i spotkań.

Dzięki wiedzy i umiejętnościom nabytym na zajęciach nadobowiązkowych uczniowie świadomie będą mogli podejmować decyzje o wyborze studiów i dalszym rozwoju. Oferujemy możliwość nauki w klasach: medycznej, kosmetycznej, vlogerskiej, uniwersyteckiej, europejskiej, politechnicznej, bezpieczeństwa wewnętrznego.

WYBIERZ SWÓJ PROFIL KLASY

Uczniowie liceum ogółnokształcącego o profilu bezpieczeństwa wewnętrznego inicjują scenę eskorty ważnego urzędnika

Klasa bezpieczeństwa wewnętrznego

Klasa bezpieczeństwa wewnętrznego to oferta dla osób zainteresowanych tematyką porządku, bezpieczeństwa oraz strategii państwowych. Jeśli zawsze przestrzegasz porządku i chciałbyś zgłębić tajniki bezpieczeństwa ta klasa jest stworzona dla Ciebie!

Uczniowie liceum ogólnokształcącego o profilu europejskim, owinięci flagą Polski i flagą Unii Europejskiej

Klasa europejska

Profil klasy europejskiej to unikalna oferta dla osób, które czują się obywatelami całego świata! Jeśli interesują Cię różnorodne kultury, funkcjonowanie innych państw i fascynujące tradycje, to ta klasa jest stworzona dla Ciebie!

Uczennica liceum ogólnokształcącego o proflu kosmetycznym z przybornikiem i pędzelkiem do makijażu

Klasa kosmetyczna

To idealna propozycja dla wszystkich miłośników piękna i kosmetyków! Jeśli śledzisz najnowsze trendy kosmetyczne, potrafisz zrobić piękny makijaż i masz zmysł do pielęgnowania skóry, to klasa kosmetyczna jest stworzona dla Ciebie!

Uczennice liceum ogólnokształcącego o profilu medycznym siedzą na ławce uczą się anatomii ciała na fantomie

Klasa medyczna

Klasa medyczna to idealny wybór dla wszystkich pasjonatów medycyny i nauk biologicznych! Jeśli interesujesz się anatomią, uwielbiasz biologię i zawsze masz ambitne cele, to ta klasa może spełnić Twoje marzenia.

Uczeń liceum ogólnokształcącego o profili politechnicznym przedstawiony w cyfrowym, futurystycznym świecie

Klasa politechniczna

Witaj w klasie politechnicznej - miejscu, gdzie Twój ścisły umysł i zamiłowanie do technologii będą miały szansę rozwijać się na pełnych obrotach! Ta klasa to skok w świat inżynierii i nauk technicznych już na poziomie szkoły średniej.

Uczniowie liceum ogólnokształcącego o profilu uniwersyteckim czytają książki w szkolnej bibliotece

Klasa uniwersytecka

Wiesz, że w przyszłości wybierzesz studia, ale nadal zastanawiasz się, jaki kierunek mógłby Cię zainteresować? To zrozumiałe, wiele osób staje przed podobnym dylematem. Ale nie martw się, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!

Uczeń liceum ogólnokształcącego o profilu vlogerskim robi sobie zdjęcie, korzystając z selfiesticka, znajduje się w selfieroomie

Klasa vlogerska

Wybierając profil vlogerski wejdziesz na fascynującą ścieżkę w świecie social mediów i dziennikarstwa. Jeśli z kieszeni sypiesz pomysłami, a praca przed kamerą brzmi jak świetna przygoda to koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!