infolinia

SZKOŁA W BYTOMIU

Szkoła znajduje przy ul. Wrocławskiej 32/34, 3 piętro. Zlokalizowana jest w centrum miasta w budynku „Galeria Sztuki Współczesnej SqArt Gallery”. Do dyspozycji uczniów są przestronne i klimatyzowane sale. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych uczniów, dlatego na każdej przerwie dyżurują nauczyciele, a lekcji nie przerywają głośne dzwonki.

Zapewniamy profesjonalny sprzęt komputerowy, rzutniki, flipcharty, tablety i pomoce dydaktyczne. W trakcie roku szkolnego uczniowie będą mogli korzystać również ze strefy relaksu, automatów z przekąskami i napojami.


Odwiedź nasze profile w mediach społecznościowych.

Budynek Szkoły Cosinus w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 32/34 - miniatura
Sekretariat41-902 Bytom
ul. Wrocławska 32/34

KONTAKT

tel.: 32 281 00 64
tel.: 519 588 504
e-mail: bytom@cosinusyoung.pl

Godziny otwarcia:Pn-Wt:07:00-15:00Śr-Czw:07:00-15:00Pt:07:00-15:00

Oferta Bytom

Szkoła Branżowa

Daje możliwość szybkiego zdobycia konkretnego zawodu. Zajęcia trwają trzy lata i łączą zdobywanie wiedzy z praktyką w zakładach pracy. To dobre rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie chciałyby zdobyć atrakcyjny zawód. W przypadku chęci dalszego kształcenia można kontynuować naukę w dwuletniej szkole branżowej II stopnia.

sprawdź ofertę

Technikum

Łączy kształcenie praktyczne i ogólne. Umożliwia uzyskanie dyplomu zawodowego i świadectwa dojrzałości. Jest idealną opcją dla tych, którzy chcieliby mieć pewny zawód, jednocześnie nie zamykając sobie drogi do dalszej edukacji na studiach wyższych. W 5-letnim cyklu kształcenia są przewidziane praktyki, mające przygotować ucznia do wykonywania zawodu.

sprawdź ofertę

Liceum Sztuk Plastycznych

Jest 5-letnią szkołą artystyczną, dedykowaną młodzieży kreatywnej, uzdolnionej plastycznie i pragnącej rozwijać swoją wyobraźnię. Uczniowie po zdaniu egzaminu maturalnego otrzymają świadectwo dojrzałości, a po egzaminie dyplomowym tytuł zawodowy “plastyk”. Mają otwartą drogę na studia, a także mogą realizować zawodową, plastyczną misję.

sprawdź ofertę

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!