infolinia

SZKOŁA W KATOWICACH

Szkoła znajduje się przy ul. Mickiewicza 3/2 piętro. Nasi uczniowie mają do dyspozycji nowoczesne sale, wyposażone w narzędzia multimedialne, takie jak laptop, rzutnik czy tablica interaktywna. Posiadamy również komfortowe pracownie, między innym komputerową i VR-ową.

W wolnych chwilach młodzież może korzystać ze strefy relaksu, wyposażonej w wygodne pufy czy automaty z napojami i przekąskami. Cechuje nas indywidualne i przyjazne podejście do uczniów, którzy w każdej chwili mogą skorzystać z pomocy pedagoga i psychologa.


Odwiedź nasze profile w mediach społecznościowych.

Budynek Szkoły Cosinus w Katowicach przy ul. Mickiewicza 3 - miniatura
Sekretariat40-092 Katowice
ul. Mickiewicza 3

KONTAKT

tel.: 32 352 03 95
e-mail: katowice@cosinusyoung.pl

Godziny otwarcia:Pn-Wt:09:00-17:00Śr-Czw:09:00-17:00Pt:09:00-17:00

Oferta Katowice

Szkoła Branżowa

Daje możliwość szybkiego zdobycia konkretnego zawodu. Zajęcia trwają trzy lata i łączą zdobywanie wiedzy z praktyką w zakładach pracy. To dobre rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie chciałyby zdobyć atrakcyjny zawód. W przypadku chęci dalszego kształcenia można kontynuować naukę w dwuletniej szkole branżowej II stopnia.

sprawdź ofertę

Technikum

Łączy kształcenie praktyczne i ogólne. Umożliwia uzyskanie dyplomu zawodowego i świadectwa dojrzałości. Jest idealną opcją dla tych, którzy chcieliby mieć pewny zawód, jednocześnie nie zamykając sobie drogi do dalszej edukacji na studiach wyższych. W 5-letnim cyklu kształcenia są przewidziane praktyki, mające przygotować ucznia do wykonywania zawodu.

sprawdź ofertę

Liceum Sztuk Plastycznych

Jest 5-letnią szkołą artystyczną, dedykowaną młodzieży kreatywnej, uzdolnionej plastycznie i pragnącej rozwijać swoją wyobraźnię. Uczniowie po zdaniu egzaminu maturalnego otrzymają świadectwo dojrzałości, a po egzaminie dyplomowym tytuł zawodowy “plastyk”. Mają otwartą drogę na studia, a także mogą realizować zawodową, plastyczną misję.

sprawdź ofertę

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!