infolinia

Klasa Politechniczna

Przedmioty rozszerzone: Matematyka, Język angielski

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki4 lata

EgzaminEGZAMIN MATURALNY

Gdzie?

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Dodatkowe zajęcia kierunkowe w klasie politechnicznej zapewnią Ci wszechstronną edukację w zakresie różnorodnych dziedzin technicznych. Zanurzysz się w świecie grafiki komputerowej, gdzie poznasz techniki projektowania i tworzenia cyfrowych obrazów. Będziesz miał okazję zgłębiać tajniki programowania, co pozwoli Ci zrozumieć jak działają aplikacje. Zaczniesz również tworzyć własne projekty. Nie zabraknie także nauki o sieciach komputerowych, dzięki czemu zrozumiesz jak działa internet i jakie są podstawy działania systemów sieciowych.

Twoja przyszłość to obszerne dziedziny nauk politechnicznych, gdzie będziesz zgłębiać tajniki inżynierii, matematyki i technologii. To miejsce, gdzie nauka spotyka się z praktyką, a Twoje zrozumienie zawiłości technicznych stanie się kluczowe dla sukcesu w zarządzaniu projektami. Kierunki politechniczne to dobro luksusowe dzisiejszych czasów! Pracownicy z wykształceniem technicznym często cieszą się wyższymi zarobkami niż osoby z innych dziedzin. Dzięki naszym wykwalifikowanym nauczycielom jesteśmy w stanie pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu w zakresie nauk ścisłych.

Partner edukacyjny

Logo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Na tym profilu przygotujemy Cię do podjęcia studiów z zakresu: budownictwa, automatyki, mechaniki, energetyki, transportu czy telekomunikacji.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji.

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!