infolinia

NOWOCZESNE PRACOWNIE SZKOLNE

Zapewniamy bezpłatne podręczniki wszystkim naszym uczniom, eliminując dodatkowe koszty związane z edukacją. Naszym celem jest stworzenie równych szans edukacyjnych dla każdego, niezależnie od sytuacji finansowej. Chcemy, aby nauka była dostępna dla wszystkich bez względu na warunki, aby każdy mógł rozwijać się intelektualnie i osiągać swoje cele. Zdając sobie sprawę z obciążenia, jakim jest szkolna wyprawka, aktywnie angażujemy się we wsparcie na początku drogi, a także w długoterminową pomoc w trakcie całego procesu nauki.

opis onrazka

EWENTUALNE WYRÓŻNIKI

Dążymy do rozwoju i innowacji, dlatego aktywnie uczestniczymy w programach Ministerstwa Edukacji i Nauki. Dzięki temu możemy wprowadzać do naszych pracowni najnowocześniejszy sprzęt, który ułatwia proces uczenia się. Młodzi ludzie żyją w dynamicznym, cyfrowym świecie, dlatego też staramy się dostosować naszą szkołę do ich potrzeb.

DODATKOWA SEKCJA
INFORMACYJNA

Dajemy uczniom szansę na sprawdzenie, jak wyglądają rzeczywiste warunki pracy w wybranym zawodzie już podczas nauki. Mogą zobaczyć, jak wygląda praca w zawodzie, zrozumieć jego specyfikę i zyskać wgląd w konkretne umiejętności i wyzwania, z jakimi mogą się spotkać w przyszłości.

Wiemy, że oprócz nauki nasi uczniowie potrzebują czasami chwili wytchnienia. Dlatego większość oddziałów CosinusYoung 15+ została wyposażona w strefy relaksu i rozrywki. Pragniemy stworzyć przestrzeń, w której nasi uczniowie mogą odprężyć się i odpocząć od intensywnych zajęć edukacyjnych. Wierzymy, że równowaga między nauką, a odpoczynkiem jest kluczowa dla efektywnego procesu uczenia się.

Staramy się zapewnić uczniom kompleksowe wsparcie oraz różnorodne możliwości rozwoju, zarówno w obszarze nauki, jak i w sferze rekreacji i rozrywki.

Galeria

MASZ DODATKOWEPYTANIA?

Kto pyta nie błądzi! Zachęcamy do skorzystania z naszej bazy pytań, która zawiera szeroki zakres informacji. Jeśli jednak Twoje pytanie wymaga bardziej szczegółowej lub indywidualnej odpowiedzi, jesteśmy do Twojej dyspozycji telefonicznie lub zapraszamy do odwiedzenia najbliższego sekretariatu. Naszym celem jest zapewnienie Ci kompleksowej pomocy, dlatego staramy się dostosować do Twoich potrzeb, niezależnie od formy kontaktu, którą wybierzesz.

  • Czy w każdej szkole jest strefa relaksu?W większości szkół znajduje się miejsce, w którym młodzież może odpocząć i wspólnie spędzić czas. Do dyspozycji uczniów są automaty z przekąskami, wypoczynkowe pufy, piłkarzyki czy stoły do pingponga. Wyposażenie nie jest takie samo w każdym mieście, ale dokładamy wszelkich starań, aby strefa relaksu była dostosowana do oczekiwań młodzieży.

  • Czy mogę obejrzeć sale przed podjęciem decyzji o zapisie?Oczywiście. Kilka razy w roku organizujemy dni otwarte. Poza tymi dniami można umówić się na indywidualne spotkanie i obejrzeć szkołę.

  • Czy takie same pracownie są w każdym mieście? Wyposażenie pracowni w każdym mieście jest zróżnicowane, w zależności od oferty. Sukcesywnie są tworzone nowe, specjalistyczne przestrzenie mające za zadanie odzwierciedlać realne warunki przyszłej pracy zawodowej.