infolinia

Technikum

Naszym uczniom oferujemy zajęcia nadobowiązkowe - językowe i wyrównawcze, a takżę przygotowujące do egzaminu maturalnego i zawodoweg. Podczas nauki istnieje możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych w ramach dodatkowych szkoleń i kursów, które cyklicznie prowadzone są w szkole.

Doświadczona kadra pedagogiczna indywidualnie podchodzi do każdego ucznia uwzględniając jego możliwości i potencjał. Udzielana pomoc psychologiczno-pedagogiczna pomaga rozpoznać potrzeby rozwojowe i edukacyjne ucznia.

W naszej szkole istnieje możliwość nabycia dodatkowych umiejętności na kursach organizowanych w ramach współpracy z Akademią CISCO oraz uczestnicząc w autoryzowanych szkoleniach Microsoft.

WYBIERZ SWÓJ KIERUNEK

Uczennica kierunku technik architektury krajobrazu stoi przed placem budowy i szkicuje nasadzenie roślin

Technik architektury krajobrazu

Masz świetną wyobraźnię przestrzenną, poczucie estetyki, a dodatkowo jesteś dokładny/a i interesuje Cię świat roślin? Zostań architektem krajobrazu.

Uczennica technikum na kierunku technik ekonomista stoi przy wykresie liczbowym i wskazuje na cyfry

Technik ekonomista

Marzy Ci się praca w przyszłościowym zawodzie? Jeśli jesteś odpowiedzialny, a liczenie to Twoja mocna strona – nie wahaj się!

Uczennica na kierunku technik fotografii i multimediów trzyma aparat fotograficzny na lekcji

Technik fotografii i multimediów

Jesteś wyczulony na piękno i uwielbiasz dokumentować ważne chwile? Nie Ty jeden! Zawodowo możesz zająć się rejestrowaniem tego, co ulotne.

Uczennica na kierunku technik handlowiec przedstawia ofertę większej grupie osób znajdujących się w sali

Technik handlowiec

Masz dar przekonywania i wiesz, że sprzedaż zawsze się opłaca? Spróbuj sił na tym kierunku! Technik handlowiec to zawód, który jest nieustannie poszukiwany na rynku pracy.

Uczennica technikum na kierunku technik hotelarstwa trzymająca tacę z kubkami i przybarami na kawę i herbatę

Technik hotelarstwa

Praca z ludźmi, to coś, w czym się odnajdujesz? Świetnie radzisz sobie z planowaniem i organizacją? Praca w hotelarstwie może być dla Ciebie wspaniałą przygodą!

Uczeń technikum na kierunku technik informatyk noszący słuchwki siedzący na fotelu

Technik informatyk

Znasz się na komputerach, jak nikt? Chcesz jeszcze lepiej poznać komputer od środka, a dodatkowo nauczyć się programowania?

Uczeń technikum na kierunku technik logistyk planuje pracę zespołu na terenie magazynu

Technik logistyk

Jeśli cenisz sobie organizację, potrafisz doskonale zarządzać czasem i działasz sprawnie nawet w najbardziej wymagających sytuacjach, to technik logistyki może być właściwym wyborem dla Ciebie.

Uczeń technikum na kierunku technik organizacji turystyki trzymający mapę

Technik organizacji turystyki

Fascynujesz się podróżami? Uwielbiasz planować wyjazdy i odkrywać nowe zakątki świata? Praca w turystyce to dla Ciebie idealna przyszłość!

Uczeń kierunku technik pojazdów samochodowych majsterkuje przy pojeździe w warsztacie samochodowym

Technik pojazdów samochodowych

Interesujesz się motoryzacją i lubisz majsterkować? Chciałbyś dokładnie poznać budowę samochodu i potrafić naprawić każdą usterkę?

Uczeń technikum na kierunku technik programista programujący robota

Technik programista

Chciałbyś zapewnić sobie pewną przyszłość i zarabiać naprawdę duże pieniądze? Ten zawód to klasyka gatunku. Jeżeli masz analityczny i ścisły umysł - spróbuj swoich sił!

Uczennica na kierunku technik przemysłu mody projektuje ubranie na manekinie krawieckim

Technik przemysłu mody

Chciałabyś mieć wpływ na to co noszą inni? Śledzisz modowe nowinki i podążasz za trendami? Z nami możesz zająć się tym zawodowo. A nad wszystkim czuwać będzie profesjonalna kadra dydaktyczna.

Uczennica technikum na kierunku technik rachunkowości liczaca na kalkulatorach

Technik rachunkowości

Matma od zawsze była Twoją mocną stroną? Jesteś dokładny i skrupulatny, a dodatkowo nie boisz się odpowiedzialności? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Uczniowie na kierunku technik reklamy siedzą w sali przy komputerach podczas lekcji

Technik reklamy

Jesteś kreatywną osobą, a Twoje filmiki na Tik-toku i relacje na Insta zawsze cieszą się dużą popularnością? Technik reklamy stoi przed Tobą otworem!

Technik spedytor

Jesteś typem ogarniacza, a dodatkowo lubisz dynamiczny tryb życia? Idealnie! Zacznij naukę na kierunku technik spedytor - w tym zawodzie nie można się nudzić!

Uczennica na kierunku technikum teleinformatyk stoi w serwerowni i kieruje latarkę w stronę aparatu

Technik teleinformatyk

Chcesz projektować i optymalizować sieci komputerowe? Przetwarzać i przesyłać wszelkiego rodzaju informacje i zajmować się ich bezpieczeństwem w sieci? Spróbuj swoich sił w tym bardzo przyszłościowym zawodzie.

Uczennica technikum na kierunku technik usług fryzjerskich ma fryzjerski przybornik i suszy włosy

Technik usług fryzjerskich

Ten kierunek może dać Ci możliwość wykonywania pracy, która sprawia Ci radość i satysfakcję. Możesz wykorzystać swoje umiejętności artystyczne i twórcze do tworzenia unikalnych fryzur, co może przynieść Ci ogromną satysfakcję

Uczennica kierunku technik weterynarii zajmuje się pielęgnacją konia w stajni

Technik weterynarii

Bardzo lubisz zwierzęta i masz do nich doskonałe podejście? Zawsze dbasz o zagubione kotki i pędzisz na pomoc rannym ptaszkom? Technik weterynarii poleca się na przyszłość!

Uczennica kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych, ubrana w fartuch trzyma jabłka w restauracji

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Często słyszysz, że dobrze gotujesz? Obserwujesz wszystkich topowych kucharzy i pasjonują Cię tematy kulinarne? Zajmij się tym zawodowo, pomożemy Ci. A może zdobędziesz kiedyś gwiazdkę Michelin?