infolinia

SZKOŁA W KRAKOWIE

Szkoła znajduje się przy ul. Lublańskiej 38/ budynek A3.

Przestronny budynek szkoły zapewnia uczniom dogodne warunki do nauki. Sale lekcyjne zostały wyposażone w niezbędne materiały i pomoce, które zapewniają wysoki komfort nauczania. Do dyspozycji uczniów są nowoczesne sprzęty komputerowe, rzutniki, flipcharty, pomoce dydaktyczne i materiały plastyczne. W trakcie roku szkolnego uczniowie będą mogli korzystać również ze strefy relaksu. Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów - na przerwach lekcyjnych dyżurują nauczyciele, a teren szkoły jest ogrodzony.


Odwiedź nasze profile w mediach społecznościowych.

Budynek Szkoły CosinusYoung 15+ w Krakowie ul. Lublańska 38
Sekretariat31-476 Kraków
ul. Lublańska 38

KONTAKT

tel.: 504 753 942
e-mail: krakow@cosinusyoung.pl

Godziny otwarcia:Pn-Wt:08:00-18:00Śr-Czw:08:00-18:00Pt:08:00-18:00

Oferta Kraków

Szkoła Branżowa

Daje możliwość szybkiego zdobycia konkretnego zawodu. Zajęcia trwają trzy lata i łączą zdobywanie wiedzy z praktyką w zakładach pracy. To dobre rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie chciałyby zdobyć atrakcyjny zawód. W przypadku chęci dalszego kształcenia można kontynuować naukę w dwuletniej szkole branżowej II stopnia.

sprawdź ofertę

Technikum

Łączy kształcenie praktyczne i ogólne. Umożliwia uzyskanie dyplomu zawodowego i świadectwa dojrzałości. Jest idealną opcją dla tych, którzy chcieliby mieć pewny zawód, jednocześnie nie zamykając sobie drogi do dalszej edukacji na studiach wyższych. W 5-letnim cyklu kształcenia są przewidziane praktyki, mające przygotować ucznia do wykonywania zawodu.

sprawdź ofertę

Liceum Sztuk Plastycznych

Jest 5-letnią szkołą artystyczną, dedykowaną młodzieży kreatywnej, uzdolnionej plastycznie i pragnącej rozwijać swoją wyobraźnię. Uczniowie po zdaniu egzaminu maturalnego otrzymają świadectwo dojrzałości, a po egzaminie dyplomowym tytuł zawodowy “plastyk”. Mają otwartą drogę na studia, a także mogą realizować zawodową, plastyczną misję.

sprawdź ofertę

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!