infolinia

Technik Reklamy

Przedmioty rozszerzone: Język angielski lub Język polski, Matematyka

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki5 lat

EgzaminEGZAMIN MATURALNY
EGZAMIN ZAWODOWY

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Jako technik reklamy będziesz odpowiedzialny za organizowanie i prowadzenie kampanii reklamowych. Twoje pomysły i koncepcje będą wpływały na sukces promocji różnych marek i produktów. Będziesz analizować trendy i preferencje odbiorców, aby dostosować przekaz reklamowy do ich potrzeb. Planowanie i kreowanie kampanii to nie wszystko! Będziesz także zajmować się tworzeniem planów medialnych i budżetów reklamowych. Dzięki temu nauczysz się zarządzać środkami finansowymi w sposób efektywny, osiągając najlepsze wyniki przy optymalnym wykorzystaniu zasobów.

Zawód technika reklamy to nie tylko wyzwanie, ale także fascynująca szansa na rozwinięcie swojego kreatywnego potencjału i zdobycie niezbędnych umiejętności potrzebnych na nieustannie ewoluującym rynku marketingowym. W tej roli nieustannie będziesz stawiał czoła nowym trendom, tworząc kampanie reklamowe i strategie promocyjne, które przyciągają uwagę i wpływają na decyzje konsumentów. To miejsce, w którym innowacje i eksperymenty są na wagę złota, a kreatywność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się do zmian są doceniane.

Partner edukacyjny

Logo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Po zdaniu egzaminu maturalnego możesz podjąć dalsze kształcenie na studiach wyższych z zakresu: marketingu, zarządzania, mediów społecznościowych, dziennikarstwa.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!