infolinia

Technik Fotografii i Multimediów

Przedmioty rozszerzone: Geografia, Język angielski lub Język polski

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki5 lat

EgzaminEGZAMIN MATURALNY
EGZAMIN ZAWODOWY

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Jako technik fotografii i multimediów, Twoja rola będzie niezwykle wszechstronna i fascynująca. Twoja misja to uchwycenie najpiękniejszych momentów życia, od ulotnych migotów ptaków po spadające liście, które pełne są symboliki i emocji. Twoje umiejętności pozwolą Ci nie tylko zarejestrować te chwile, ale także przekształcić je w wieczne wspomnienia. Twój zakres działania nie ogranicza się jednak tylko do fotografii. Jesteś również ekspertem w projektowaniu grafik i tworzeniu multimedialnych dzieł sztuki, które potrafią przykuć uwagę każdego widza. Twoje umiejętności w tej dziedzinie pozwolą Ci przekształcać koncepcje i pomysły w wizualne arcydzieła, które zostaną w pamięci na zawsze.

Będziesz pracować z różnymi technikami i nośnikami obrazu, wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia. Twoja zdolność do wydobywania głębi z każdej fotografii oraz tworzenie niezwykłych projektów wynikać będzie ze zrozumienia zarówno technologii, jak i sztuki. Nie jesteś tylko obserwatorem - jesteś twórcą, który potrafi wydobyć piękno i znaczenie z każdej sytuacji.

Partner edukacyjny

Logo SonyLogo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Po zdaniu egzaminu maturalnego możesz podjąć dalsze kształcenie na studiach wyższych z zakresu: grafiki komputerowej, fotografii, dziennikarstwa.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!