infolinia

Specjalizacja

Fotografia artystyczna

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki5 lata

EgzaminEGZAMIN MATURALNY
EGZAMIN DYPLOMOWY

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Z nami odkryjesz, jak przekształcać swoje pomysły w dzieła sztuki. Nasza wykwalifikowana kadra nauczy Cię profesjonalnych technik fotograficznych, pomagając Ci osiągnąć najwyższy poziom w twojej pracy artystycznej. Będziesz miał okazję eksperymentować z różnymi stylem fotografii, od portretów po krajobrazy, od czarno-białych klasyków po nowoczesne techniki cyfrowe .W naszym liceum sztuk plastycznych wiemy, że każdy fotograf ma swoją własną unikalną perspektywę i sposób wyrażania siebie. Dlatego też nasze podejście jest indywidualne i skupia się na rozwijaniu Twojego własnego stylu i tworzeniu prac, które są autentyczne i inspirujące.

Wraz z nami będziesz rozwijać swoje zdolności obserwacji, dzięki czemu zauważysz więcej, znajdziesz inspiracje w najmniej spodziewanych miejscach i stworzysz prace, które poruszą emocje i wywołają zachwyt. Nasza wiedza pozwoli Ci na świadome korzystanie z różnych technik fotograficznych, aby Twoje zdjęcia i filmy były prawdziwymi dziełami sztuki. Przyłącz się do naszej społeczności artystycznej i stwórz z nami pierwsze, niesamowite fotografie!

Partner edukacyjny

Logo SonyLogo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Na tym profilu przygotujemy Cię do podjęcia studiów z zakresu: fotografii, filmu i na kierunkach związanych z grafiką komputerową

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Skontaktuj się z sekretariatem poprzez zapis on-line lub osobiście

Kontakt z nami przez zapis on-line lub osobiście. Uzyskasz informacje o egzaminach wstępnych, które są niezbędne do rozpoczęcia etapu rekrutacyjnego.

fizyka

Egzamin wstępny

Praktyczny - składa się z trzech części i polega na wykonaniu przez kandydata trzech prac plastycznych: z rysunku, malarstwa i rzeźby. Ustny - weryfikuje znajomość zagadnień objętych podstawą programową kształcenia ogólnego przedmiotu plastyka dla szkoły podstawowej.

fizyka

Upublicznienie list przyjętych

Po podaniu do publicznej wiadomości osób zakwalifikowanych na podstawie egzaminów wstępnych, możesz donieść niezbędne dokumenty i zakończyć proces rekrutacyjny. Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!