infolinia

Technik Usług Fryzjerskich

Przedmioty rozszerzone: Geografia, Język angielski lub Język polski

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki5 lat

EgzaminEGZAMIN MATURALNY
EGZAMIN ZAWODOWY

INFORMACJE
PODSTAWOWE

W fascynującym świecie fryzjera będziesz pełnić rolę nie tylko osoby, która zajmuje się strzyżeniem włosów, ale zostaniesz prawdziwym kreatorem wizerunku! Twoje umiejętności obejmować będą różnorodne usługi, od precyzyjnego strzyżenia i golenia po staranne czesanie. Twoją główną misją będzie dostosowywanie pielęgnacji do rodzaju i stanu włosów klienta, aby zapewnić mu nie tylko doskonały wygląd, ale także poczucie pewności siebie. Jednak praca fryzjera to o wiele więcej niż to. Będziesz również odpowiedzialny za dobór uczesania, które idealnie podkreśli urodę twarzy i figury klienta. To pole do popisu dla Twojej kreatywności i umiejętności w dziedzinie mody włosowej.

Jeśli masz w sobie pasję do tworzenia pięknych fryzur i pragniesz sprawiać, by ludzie czuli się piękni i zadbani, to kierunek technik usług fryzjerskich jest idealnym sposobem na spełnienie tych marzeń! Nie trać czasu i krocz odważnie w stronę włosowych wyzwań, które czekają na Ciebie w tej dynamicznie prosperującej branży, gdzie Twoja kreatywność i umiejętności połączą się, aby uczynić ludzi piękniejszymi i pewniejszymi siebie.

Partner edukacyjny

Logo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Po zdaniu egzaminu maturalnego możesz podjąć dalsze kształcenie na studiach wyższych z zakresu: stylizacji, charakteryzacji, kosmetologii.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!