infolinia

Technik Przemysłu Mody

Przedmioty rozszerzone: Język angielski lub Język polski

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki5 lat

EgzaminEGZAMIN MATURALNY
EGZAMIN ZAWODOWY

Gdzie?

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Jako przyszły technik przemysłu mody, będziesz odgrywać kluczową rolę w całym procesie tworzenia odzieży, czyniąc z siebie nieodłączną część tego ekscytującego świata. Twoja pasja rozkwitnie na etapie projektowania, gdzie Twoje pomysły i wyobraźnia będą miały pełną swobodę lotu. To właśnie tutaj będziesz kształtować unikalne wzory, wprowadzać innowacje i eksperymentować z formą oraz stylem, aby stworzyć coś, co wyróżni się na rynku.

Następnie Twoje umiejętności zostaną wystawione na próbę w procesie modelowania i konstruowania odzieży. Twoja precyzja i zdolność do uwzględnienia zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych aspektów odzieży będą kluczowe. Będziesz miał okazję dostosowywać kroje, tkaniny i detale, aby spełnić oczekiwania rynku i zaspokoić gust klientów. Twoja praca przekształci koncepcje projektów w rzeczywistość, tworząc ubrania, które wyróżnią się na tle konkurencji. Twój wkład w proces produkcji odzieży pozwoli na stworzenie wyjątkowych, stylowych i innowacyjnych kolekcji. Dołącz do tysięcy zadowolonych uczniów CosinusYoung 15+ i przygotuj się do dalszej ścieżki edukacyjnej lub zawodowej!

Partner edukacyjny

Logo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Po zdaniu egzaminu maturalnego możesz podjąć dalsze kształcenie na studiach wyższych z zakresu: - projektowania, wzornictwa, charakteryzacji.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!