infolinia

Technik Organizacji Turystyki

Przedmioty rozszerzone: Geografia, Język angielski lub Język polski

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki5 lat

EgzaminEGZAMIN MATURALNY
EGZAMIN ZAWODOWY

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Technik organizacji turystyki to fascynująca rola, w której będziesz pełnić kluczową funkcję w planowaniu i realizacji różnorodnych imprez oraz usług turystycznych. To właśnie Ty będziesz kształtować podróżnicze doświadczenia klientów, zapewniając im niezapomniane chwile w trakcie ich podróży, jednocześnie dostarczając najwyższej jakości obsługi. Twoje umiejętności organizacyjne i elastyczność staną się narzędziami do spełniania marzeń podróżników, tworząc wyjazdy, które pozostaną w ich pamięci na zawsze.

Rola technika organizacji turystyki nie polega jedynie na reagowaniu na potrzeby klientów, to także zdolność do przewidywania ich oczekiwań. Twoja praca będzie polegać na tworzeniu kompleksowych planów podróży, dbaniu o każdy detal, oraz zapewnieniu, że podróżnicy doświadczą autentycznych i niepowtarzalnych przeżyć. Nie jest to jednak tylko praca z klientami i organizacja wyjazdów. Nauczysz się również profesjonalnego zarządzania finansami związanymi z organizacją imprez i usług turystycznych. Będziesz odpowiedzialny za budżety i koszty, a Twoje decyzje wpłyną na atrakcyjność ofert. Praca w dziedzinie turystyki to wyjątkowa okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym.

Partner edukacyjny

Logo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Po zdaniu egzaminu maturalnego możesz podjąć dalsze kształcenie na studiach wyższych z zakresu: turystyki, krajoznawstwa, hotelarstwa.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!