infolinia

Technik Architektury Krajobrazu

Przedmioty rozszerzone: Język angielski lub Język polski, Matematyka

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki5 lat

EgzaminEGZAMIN MATURALNY
EGZAMIN ZAWODOWY

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Jako technik architektury krajobrazu będziesz miał wyjątkową możliwość eksplorowania sztuki projektowania i aranżacji różnorodnych, zielonych przestrzeni, takich jak urokliwe ogrody, przyjazne skwery czy malownicze parki. Twoje umiejętności artystyczne oraz zdolności do kreatywnego myślenia staną się narzędziami, które pozwolą Ci tworzyć niepowtarzalne i harmonijne projekty, które zachwycą każdego, kto wejdzie w te magiczne przestrzenie. W trakcie nauki na tym fascynującym kierunku będziesz miał okazję pogłębiać swoją wiedzę w zakresie botaniki, odkrywając tajniki różnorodnych gatunków kwiatów, krzewów i drzew. Dzięki temu zyskasz niezbędne kompetencje do doboru roślin, które doskonale współgrają z charakterem danej przestrzeni, tworząc niezwykłe kompozycje.

Dołącz do nas i rozpocznij niezwykłą podróż w świat architektury krajobrazu, gdzie Twoje pomysły przekształcą się w rzeczywistość, otaczając nas pięknem natury. Tutaj Twoje kreatywne pomysły i wyjątkowy wizjonerski talent staną się źródłem inspiracji, które przeniosą się z marzeń na płaszczyznę rzeczywistości.

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Po zdaniu egzaminu maturalnego możesz podjąć dalsze kształcenie na studiach wyższych z zakresu: biologii, ogrodnictwa, architektury.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!