infolinia

Zawód

Elektromechanik

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki3 lata

EgzaminEGZAMIN ZAWODOWY

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Przyszły elektromechanik to osoba, która ma nie tylko szerokie możliwości zawodowe, ale także wpływ na różnorodne sfery życia. Twoje przyszłe zadania obejmują pracę z różnorodnymi urządzeniami elektrycznymi, które odgrywają kluczową rolę w wielu branżach. To może być sprzęt gospodarstwa domowego, który ułatwia życie codzienne, urządzenia przemysłowe, które napędzają produkcję, a nawet zaawansowane systemy elektromechaniczne, które kształtują przyszłość technologii.

Podczas nauki na kierunku elektromechanik zostaniesz przygotowany do wykonywania instalacji, które integrują te różnorodne urządzenia z sieciami o wysokim napięciu. To nie tylko nauka teorii, ale również praktycznych umiejętności, które pozwalają Ci na profesjonalny montaż i konfigurację układów sterujących pracą tych urządzeń. Dzięki temu zdobędziesz głębsze zrozumienie ich funkcjonowania i będziesz w stanie sprawnie reagować na ewentualne awarie. Kierunek elektromechanik to nie tylko nauka, to inwestycja w przyszłość. Twój zakres pracy obejmuje obszary, które są kluczowe dla rozwoju technologii i komfortu życia w społeczeństwie.

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Absolwent może podjąć kształcenie w Szkole Branżowej II-go stopnia lub podjąć pracę w firmach produkcyjnych, w serwisach sprzętu AGD, może też prowadzić własną działalność gospodarczą.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!