infolinia

Zawód

Elektronik

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki3 lata

EgzaminEGZAMIN ZAWODOWY

INFORMACJE
PODSTAWOWE

W obliczu dynamicznego postępu technologicznego, elektronicy stają się kluczowymi graczami w dzisiejszym świecie. Rozwój nowoczesnej technologii przynosi ze sobą wiele fascynujących rozwiązań, co prowadzi do rosnącego zapotrzebowania na ich usługi na rynku pracy. Elektronik to zawód, który nie tylko staje się coraz bardziej ceniony, ale także niezbędny w obliczu nieustannego rozwoju technologicznego.

Rola elektronika w dzisiejszym świecie staje się coraz bardziej istotna. Jego zadaniem jest nie tylko dostosowanie się do obecnych osiągnięć w dziedzinie elektroniki i informatyki, ale także ciągłe śledzenie najnowszych trendów i innowacji. To właśnie od ich wiedzy, umiejętności i kreatywności zależy, jak technologia będzie się rozwijać, jakie nowości trafią na rynek i jakie wyzwania techniczne zostaną przezwyciężone. Praca elektronika ma realny wpływ na przyszłość technologii i społeczeństwa jako całości. Ich projekty i rozwiązania kształtują naszą codzienną rzeczywistość, wpływając na nasze życie, pracę i rozrywkę. Zapotrzebowanie na usługi elektroników będzie nadal rosło w miarę postępu technologicznego.

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Absolwent może podjąć kształcenie w Szkole Branżowej II-go stopnia lub podjąć pracę w zakładach produkcyjnych lub usługowych. Często wyjeżdża do klienta i pracuje samodzielnie.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!