infolinia

Specjalizacja

Projektowanie przestrzeni

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki5 lata

EgzaminEGZAMIN MATURALNY
EGZAMIN DYPLOMOWY

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Jeśli Twoja artystyczna dusza jest pełna fascynacji otaczającym nas światem, jeśli z zaciekawieniem obserwujesz najnowsze trendy w dziedzinie wnętrz i marzysz o tym, by tworzyć przestrzenie, które nie tylko oczarowują swoim pięknem, ale także wypełniają funkcjonalne i komfortowe role, to specjalność projektowanie przestrzeni jest jak stworzona dla Ciebie!

Projektowanie przestrzeni to nie tylko praca, ale również prawdziwa pasja. Będziesz miał możliwość wyrażania siebie poprzez tworzenie unikalnych projektów, które wprowadzą magię i harmonię do przestrzeni życiowej. Twoje umiejętności pozwolą Ci pomagać ludziom w tworzeniu wymarzonych wnętrz, w których będą się czuli komfortowo i szczęśliwie. Zapraszamy Cię do tej fascynującej podróży, gdzie Twoja wyobraźnia i kreatywność nie będą miały granic. To świetna okazja, by wcielić się w rolę projektanta i kształtować przestrzenie, które przemówią do serca i duszy każdego, kto w nich zamieszka. Praca w tej branży cieszy się ogromną popularnością i jest jednym z zawodów, który może przynosić satysfakcję zarówno artystyczną, jak i finansową.

Partner edukacyjny

Logo SonyLogo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Na tym profilu przygotujemy Cię do podjęcia studiów z zakresu: architektury wnętrz, projektowania przestrzennego, wzornictwa, designu, grafiki komputerowej.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Skontaktuj się z sekretariatem poprzez zapis on-line lub osobiście

Kontakt z nami przez zapis on-line lub osobiście. Uzyskasz informacje o egzaminach wstępnych, które są niezbędne do rozpoczęcia etapu rekrutacyjnego.

fizyka

Egzamin wstępny

Praktyczny - składa się z trzech części i polega na wykonaniu przez kandydata trzech prac plastycznych: z rysunku, malarstwa i rzeźby. Ustny - weryfikuje znajomość zagadnień objętych podstawą programową kształcenia ogólnego przedmiotu plastyka dla szkoły podstawowej.

fizyka

Upublicznienie list przyjętych

Po podaniu do publicznej wiadomości osób zakwalifikowanych na podstawie egzaminów wstępnych, możesz donieść niezbędne dokumenty i zakończyć proces rekrutacyjny. Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!