infolinia

Specjalizacja

Witraż

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki5 lata

EgzaminEGZAMIN MATURALNY
EGZAMIN DYPLOMOWY

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Podczas naszych zajęć otworzymy przed Tobą bramy do fascynującego świata tworzenia witraży, które nie tylko ozdobią, ale także ożywią każde okno. Będziesz miał okazję zagłębić się w sztukę wycinania szkła i tworzenia z niego malowniczych obrazów. Pod naszym przewodnictwem opanujesz techniczne aspekty tego rzemiosła, od precyzyjnego cięcia po skomplikowane procesy łączenia kawałków szkła. Witraż to nie tylko piękna forma sztuki, ale również rzemiosło, które pozwala na połączenie estetyki z precyzją wykonania. Nasze zajęcia pozwolą Ci poznać różnorodne techniki łączenia kolorów i światła w szklanych kompozycjach, które zachwycą każdego obserwatora.

Rozwijając swoje umiejętności pod naszym fachowym przewodnictwem, stworzysz nie tylko piękne witraże, ale także wyraziste dzieła, które będą emanacją Twojej kreatywności i wyjątkowego talentu. Wyrażanie siebie w sztuce witrażu to nie tylko proces tworzenia, to także odkrywanie magicznego świata, jaki niesie ze sobą ta wyjątkowa forma artystyczna. Dołącz do nas i pozwól swojej wyobraźni rozkwitnąć w kolorach i świetle witrażu.

Partner edukacyjny

Logo Sony

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Na tym profilu przygotujemy Cię do podjęcia studiów z zakresu: wzornictwa, malarstwa, architektury.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Skontaktuj się z sekretariatem poprzez zapis on-line lub osobiście

Kontakt z nami przez zapis on-line lub osobiście. Uzyskasz informacje o egzaminach wstępnych, które są niezbędne do rozpoczęcia etapu rekrutacyjnego.

fizyka

Egzamin wstępny

Praktyczny - składa się z trzech części i polega na wykonaniu przez kandydata trzech prac plastycznych: z rysunku, malarstwa i rzeźby. Ustny - weryfikuje znajomość zagadnień objętych podstawą programową kształcenia ogólnego przedmiotu plastyka dla szkoły podstawowej.

fizyka

Upublicznienie list przyjętych

Po podaniu do publicznej wiadomości osób zakwalifikowanych na podstawie egzaminów wstępnych, możesz donieść niezbędne dokumenty i zakończyć proces rekrutacyjny. Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!