infolinia

Specjalizacja

Modelarstwo i dekoratorstwo

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki5 lata

EgzaminEGZAMIN MATURALNY
EGZAMIN DYPLOMOWY

INFORMACJE
PODSTAWOWE

W naszym liceum sztuk plastycznych, dążymy nie tylko do nauczania, ale także do inspirowania. Naszym celem jest pobudzanie Twojej wyobraźni i motywowanie do tworzenia autorskich projektów, które wyrażają Twoją unikalną perspektywę. Twoje umiejętności manualne będą intensywnie rozwijane podczas naszych zajęć. Modelowanie elementów scenografii, tworzenie modeli oraz rzeźbienie różnych figur staną się dla Ciebie nie tylko umiejętnościami, ale także źródłem prawdziwej przyjemności. Nasza szkoła zapewni Ci dostęp do różnorodnych materiałów i narzędzi, które pozwolą Ci eksperymentować i wyrażać swoje artystyczne pomysły w praktyce.

Przeżyj z nami artystyczną podróż podczas której nauczysz się łączyć kreatywność z praktycznymi umiejętnościami. Tworzenie scenografii to sztuka, która daje możliwość przenoszenia widzów i w zupełnie inny świat. Jesteśmy tutaj, aby Cię wesprzeć i pomóc Ci rozwijać swoje zdolności w modelarstwie i dekoratorstwie. Niech Twoje prace ozdabiają plany filmowe i wzbogacają sceny teatralne, a Twoja wyjątkowa kreatywność stanie się nieodzownym elementem w świecie sztuki.

Partner edukacyjny

Logo Sony

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Na tym profilu przygotujemy Cię do podjęcia studiów z zakresu: scenografii, teatru, projektowania, architektury.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Skontaktuj się z sekretariatem poprzez zapis on-line lub osobiście

Kontakt z nami przez zapis on-line lub osobiście. Uzyskasz informacje o egzaminach wstępnych, które są niezbędne do rozpoczęcia etapu rekrutacyjnego.

fizyka

Egzamin wstępny

Praktyczny - składa się z trzech części i polega na wykonaniu przez kandydata trzech prac plastycznych: z rysunku, malarstwa i rzeźby. Ustny - weryfikuje znajomość zagadnień objętych podstawą programową kształcenia ogólnego przedmiotu plastyka dla szkoły podstawowej.

fizyka

Upublicznienie list przyjętych

Po podaniu do publicznej wiadomości osób zakwalifikowanych na podstawie egzaminów wstępnych, możesz donieść niezbędne dokumenty i zakończyć proces rekrutacyjny. Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!