infolinia

Klasa Kosmetyczna

Przedmioty rozszerzone: Biologia, Język angielski

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki4 lata

EgzaminEGZAMIN MATURALNY

Gdzie?

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Razem z nami otworzysz drzwi do fascynującego świata kosmetologii i pielęgnacji. Będziesz zgłębiać nowoczesne techniki i metody stosowane zarówno w kosmetologii, jak i medycynie estetycznej. Nauczysz się jak zadbać o zdrowie i wygląd skóry w sposób odpowiedni i bezpieczny. Ten profil to prawdziwa szansa na zgłębienie anatomii człowieka, co pozwoli Ci zrozumieć, jak dokładnie funkcjonuje skóra i jakie procesy zachodzą w jej wnętrzu. Dzięki temu będziesz mógł skutecznie pielęgnować skórę i dostosowywać swoje podejście do indywidualnych potrzeb. Ale to jeszcze nie wszystko! Nasze dodatkowe zajęcia kierunkowe pozwolą Ci nabyć umiejętności w dziedzinie stylizacji i wizażu. Tworzenie pięknych i wyjątkowych makijaży, podkreślających naturalne piękno - stanie się Twoją codziennością.

Poznasz również tajniki profesjonalnej stylizacji, a także nauczysz się, jak dobrać odpowiednie produkty i kosmetyki, aby idealnie dopasować je do różnych typów urody. Klasa kosmetyczna to unikatowa okazja do połączenia swojej pasji z nauką, co pozwoli Ci na rozwijanie swojego talentu i przygotowanie do przyszłej kariery w branży kosmetycznej. Ten profil poleca się na przyszłość!

Partner edukacyjny

Logo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Na tym profilu przygotujemy Cię do podjęcia studiów z zakresu: kosmetologii, dermatologii, charakteryzacji, medycyny, chemii, zdrowia publicznego, zarządzania, farmacji.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji.

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!