infolinia

Zawód

Pracownik obsługi hotelowej

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki3 lata

EgzaminEGZAMIN ZAWODOWY

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Twym codziennym zadaniem będzie nie tylko przyjmowanie gości z uśmiechem na twarzy, ale także obsługa ich potrzeb i oczekiwań. To Ty będziesz przyjmował rezerwacje i udzielał informacji na temat dostępnych pokoi, udogodnień oraz cen. Twoja wiedza na temat hotelu i jego oferty będzie kluczowa dla potencjalnych gości, pomagając im dokonać najlepszego wyboru zgodnie z ich potrzebami. Po przyjeździe gości do hotelu, Twoje starania zostaną docenione, gdy zapewnisz im komfortowe i przyjemne warunki zakwaterowania. Będziesz dbał o ich wygodę, spełniając indywidualne życzenia i zapewniając wszelkie potrzebne udogodnienia.

Oprócz tego, jako pracownik obsługi hotelowej, będziesz odpowiedzialny za pielęgnację roślin oraz serwowanie posiłków w hotelowej restauracji lub kawiarni. Twoja dbałość o detale, od aranżacji wnętrza po estetyczne podanie potraw, będzie wzbudzać zachwyt u hotelowych gości, tworząc niepowtarzalny klimat i atmosferę. Praca w obszarze obsługi hotelowej to znacznie więcej niż tylko wykonywanie obowiązków zawodowych. Jest to zawód, w którym Twoje umiejętności interpersonalne i dbałość o szczegóły mają ogromne znaczenie dla sukcesu hotelu oraz satysfakcji gości.

Partner edukacyjny

Logo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Absolwent może podjąć kształcenie w Szkole Branżowej II-go stopnia lub podjąć pracę w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, hostelach.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!