infolinia

Zawód

Monter izolacji budowlanych

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki3 lata

EgzaminEGZAMIN ZAWODOWY

Gdzie?

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Będziesz miał przed sobą niezwykle istotne zadanie polegające na zapewnieniu odpowiednich warunków eksploatacji dla różnego rodzaju obiektów budowlanych. Twoja rola polega na przeprowadzaniu remontów izolacji budynków, co ma kluczowe znaczenie dla ich energooszczędności i komfortu mieszkańców. Twoje umiejętności pomogą w utrzymaniu stabilnej temperatury wewnątrz budynków oraz w ograniczeniu strat ciepła, co przekłada się na oszczędności energii i zminimalizowaniu wpływu na środowisko.

Dodatkowo zajmiesz się także aplikacją powłok antykorozyjnych na różnego rodzaju konstrukcjach, w tym stalowych, drewnianych, murowych i tynkach. Ta praca ma ogromne znaczenie w ochronie obiektów przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak wilgoć, deszcz, czy zmienne temperatury. Poprzez tworzenie skutecznych powłok antykorozyjnych, przedłużysz trwałość konstrukcji i minimalizujesz potrzebę kosztownych napraw i renowacji. Twoja rola jako montera izolacji budowlanych wpłynie na jakość życia mieszkańców oraz na trwałość infrastruktury budowlanej. Twoje umiejętności stanowić będą istotny wkład w budowanie bardziej energooszczędnych i trwałych budynków, co ma korzystny wpływ zarówno na środowisko, jak i na ekonomię.

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Absolwent może podjąć kształcenie w Szkole Branżowej II-go stopnia lub podjąć pracę w firmach budowlanych, remontowych i warsztatach rzemieślniczych.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!