infolinia

Zawód

Monter sieci i instalacji sanitarnych

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki3 lata

EgzaminEGZAMIN ZAWODOWY

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Będziesz pełnić niezwykle ważną funkcję w dziedzinie “budowlanki”. Twoje obowiązki będą obejmować montaż i instalację różnorodnych systemów grzewczych i wodno-kanalizacyjnych, co będzie miało kluczowe znaczenie dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa użytkownikom różnego rodzaju obiektów budowlanych. Twoja praca będzie opierać się na precyzji, pomysłowości i zaawansowanej wiedzy technicznej, co pozwoli na tworzenie solidnych i bezawaryjnych instalacji, które będą służyć przez wiele lat. Twoje zadania nie będą kończyć się jedynie na montażu. Jako monter sieci i instalacji sanitarnych, będziesz również odpowiedzialny za dbanie o prawidłowe funkcjonowanie tych systemów.

Regularne kontrole, konserwacje oraz naprawy będą nieodłącznym elementem Twojej pracy. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów lub awarii, będziesz niezastąpiony! Twoje umiejętności będą nie tylko cenione, ale także nadal niezwykle poszukiwane w branży budowlanej. Twój kalendarz będzie się zapełniał dynamicznie, ponieważ zapotrzebowanie na specjalistów zajmujących się sieciami i instalacjami sanitarnymi będzie nadal rosnące.

Partner edukacyjny

Logo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Absolwent może podjąć kształcenie w Szkole Branżowej II-go stopnia lub podjąć pracę w firmach remontowo-budowlanych, przedsiębiorstwach wodociągowych i ciepłowniczych, firmach zarządzających nieruchomościami.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!