infolinia

Klasa Vlogerska

Przedmioty rozszerzone: Język polski, Język angielski

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki4 lata

EgzaminEGZAMIN MATURALNY

Gdzie?

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Dodatkowe zajęcia kierunkowe, które proponujemy, pozwolą Ci rozwijać swoje umiejętności w wielu obszarach. Dzięki lekcjom dziennikarstwa nauczysz się tworzenia treści, które przyciągają uwagę i angażują odbiorców. Dowiesz się, jak przeprowadzać wywiady, gromadzić informacje, prowadzić ciekawe reportaże. Podstawy grafiki komputerowej i fotografii pozwolą Ci uzupełnić swoje vlogi i posty o wizualne elementy, które przyciągają wzrok. Nauczysz się tworzyć atrakcyjne grafiki, zdjęcia i filmy, które wyróżnią się w gąszczu mediów społecznościowych.

Multimedia, jako dziedzina, stanowią fascynującą przestrzeń, w której będziesz mógł rozwijać się i eksplorować kreatywne horyzonty. To miejsce, gdzie zostaniesz wprowadzony w świat różnorodnych narzędzi i technologii, które umożliwią Ci tworzenie treści, które nie tylko przyciągną uwagę, ale także zaangażują Twoją widownię w niezapomniane doświadczenia. W ramach klasy vlogerskiej, będziesz uczył się wszystkich przedmiotów ogólnokształcących, a jednocześnie wyruszysz w ekscytującą podróż wirtualnych możliwości.

Partner edukacyjny

Logo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Na tym profilu przygotujemy Cię do podjęcia studiów z zakresu: dziennikarstwa, zarządzania mediami, nauk społecznych, kierunków humanistycznych i pedagogicznych.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji.

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!