infolinia

Klasa Uniwersytecka

Przedmioty rozszerzone: Język angielski, Historia

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki4 lata

EgzaminEGZAMIN MATURALNY

Gdzie?

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Dołącz do klasy uniwersyteckiej, gdzie pomożemy Ci odkryć swoje zainteresowania i pasje, a także wskażemy nowe ścieżki edukacyjne. W ramach zajęć dodatkowych będziesz mógł poszerzać swoją wiedzę o zagadnienia z coachingu, czyli techniki motywowania i wspierania innych w osiąganiu celów. Poznasz podstawy psychologii, co pozwoli Ci lepiej zrozumieć ludzkie zachowania i reakcje. A także zapoznasz się z lingwistyką, czyli nauką o języku, co może być nie tylko fascynujące, ale także przydatne w wielu dziedzinach, takich jak tłumaczenia, nauczanie czy badania językowe.

Zapomnij o wszelkich obawach i niepewnościach, które mogą towarzyszyć wyborom dalszej ścieżki edukacyjnej. Profil ogólny, czyli klasa uniwersytecka, stanowi wyjątkowe i wszechstronne rozwiązanie, które pozwoli Ci w spokojny sposób odkryć swoje pasje, zainteresowania oraz właściwą ścieżkę edukacyjną lub zawodową. Czasem może się wydawać, że trzeba już teraz znać swoją przyszłość i wybrać konkretny kierunek, ale prawda jest taka, że wiele osób potrzebuje czasu na zgłębienie swoich zainteresowań i określenie, co naprawdę je inspiruje. W klasie uniwersyteckiej dajemy Ci tę możliwość.

Partner edukacyjny

Logo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Na tym profilu przygotujemy Cię do podjęcia studiów z zakresu: politologii, nauk społecznych, stosunków międzynarodowych, turystyki i rekreacji, geografii, kierunki humanistycznych i pedagogicznych.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji.

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!