infolinia

Klasa Europejska

Przedmioty rozszerzone: Język angielski, Geografia

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki4 lata

EgzaminEGZAMIN MATURALNY

Gdzie?

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Zapraszamy Cię do niezwykłej podróży, pełnej fascynujących odkryć i wartościowych nauk. Podczas tego wyjątkowego doświadczenia, będziesz miał okazję zgłębić tajniki krajoznawstwa, odkrywać niezwykłą różnorodność krajobrazów oraz zachwycić się zabytkami i walorami turystycznymi różnych regionów. Ale to nie wszystko! Nasza podróż pozwoli Ci spojrzeć głębiej, zrozumieć znaczenie stosunków międzynarodowych i stawić czoła wyzwaniom, jakie niesie współpraca między państwami.

Poznasz mechanizmy komunikacji medialnej i nauczysz się wykorzystywać media w celu efektywnego przekazywania informacji oraz promowania różnorodnych kultur. To nie tylko podróż, to okazja do wzbogacenia swojej wiedzy, rozwijania umiejętności i odkrywania fascynującego świata wokół nas. Dołącz do naszej wyjątkowej wyprawy i rozpocznij tę niezapomnianą przygodę już teraz! Klasa europejska to nie tylko podróż w świat wiedzy, ale także okazja do poznania innych osób o podobnych zainteresowaniach. To miejsce, gdzie otworzą się przed Tobą nowe perspektywy, które pozwolą Ci kształtować własną, wielokulturową tożsamość.

Partner edukacyjny

Logo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Na tym profilu przygotujemy Cię do podjęcia studiów z zakresu: politologii, nauk społecznych, stosunków międzynarodowych, turystyki i rekreacji, geografii, kierunków humanistycznych i pedagogicznych.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji.

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!