infolinia

Klasa Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Przedmioty rozszerzone: Wiedza o społeczeństwie, Język angielski

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki4 lata

EgzaminEGZAMIN MATURALNY

Gdzie?

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Podczas nauki na profilu bezpieczeństwa wewnętrznego, otworzą się przed Tobą szerokie perspektywy poznania i rozumienia różnorodnych zagadnień związanych z bezpieczeństwem. Będziesz miał okazję nie tylko zgłębić teoretyczne aspekty, ale także poznać konkretne praktyki i strategie związane z bezpieczeństwem państw. Nauka na tym profilu pozwoli Ci eksplorować tematy związane z systemem prawnym, który obowiązuje zarówno w Polsce, jak i w Unii Europejskiej. Zrozumiesz zasady regulujące bezpieczeństwo wewnętrzne i będziesz miał możliwość bacznej analizy obowiązujących aktów prawnych.

W trakcie edukacji, zapoznasz się z mechanizmami funkcjonowania organów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wewnętrzne. To pozwoli Ci spojrzeć głębiej na struktury i procesy zarządzania bezpieczeństwem oraz zrozumieć, jak różne agendy współpracują, aby zapewnić skuteczne działania w obszarze ochrony państwa i jego obywateli. Zajęcia kierunkowe pozwolą Ci na poszerzenie wiedzy w zakresie psychologii, która jest ważnym elementem analizy zachowań ludzkich. Poznasz zagadnienia związane z prawami człowieka, co pomoże Ci zrozumieć, jakie są podstawowe prawa i wolności obywatelskie.

Partner edukacyjny

Logo Szkoła w chmurze

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Na tym profilu przygotujemy Cię do podjęcia studiów z zakresu: prawa, administracji, bezpieczeństwa wewnętrznego, politologii, socjologii, kierunków humanistycznych, stosunków międzynarodowych, nauk politycznych.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji.

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!