infolinia

Zawód

Kamieniarz

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki3 lata

EgzaminEGZAMIN ZAWODOWY

Gdzie?

INFORMACJE
PODSTAWOWE

W naszej szkole zabieramy Cię w fascynującą podróż po tajemniczym świecie kamieniarstwa. Pragniemy podzielić się z Tobą sekretami tego pięknego zawodu, który nie tylko umożliwia rozwijanie umiejętności, ale także pozwala wyrazić siebie poprzez sztukę i tworzenie niezwykłych dzieł. Bycie kamieniarzem to nie tylko praca, to prawdziwe powołanie. Dzięki nam otworzy się przed Tobą możliwość odkrywania różnorodnych materiałów, takich jak marmur, granit, piaskowiec czy wapień. Tworzenie precyzyjnych detali i osadzanie kamienia w różnych konstrukcjach to zadania wymagające nie tylko zdolności manualnych, ale także cierpliwości i precyzji. Jednak efekty Twojej pracy, te piękne, trwałe dzieła, będą warte każdego wysiłku!

W naszej szkole nie tylko nauczysz się praktycznych umiejętności kamieniarskich, ale także odkryjesz swoje pasje i zdolności artystyczne. Będziemy Cię wspierać i inspirować, abyś mógł wyrazić siebie w kamieniu i tworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Dołącz do nas i zanurz się w magicznym świecie kamieniarstwa!

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Absolwent może podjąć kształcenie w Szkole Branżowej II-go stopnia lub podjąć pracę w zakładach kamieniarskich, a także przy produkcji pomników, nagrobków rzeźb czy fontann.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!