infolinia

Zawód

Jeździec

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki3 lata

EgzaminEGZAMIN ZAWODOWY

Gdzie?

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Zapisując się na ten kierunek, otwierasz przed sobą niezwykły świat, w którym każdy dzień to przygoda i nauka, a Twoja pasja staje się źródłem codziennej satysfakcji. To tylko wybór zawodu, to przywilej uczestnictwa w różnorodnych aspektach funkcjonowania gospodarstwa hodowlanego, gdzie konie zajmują centralne miejsce. Twoim głównym zadaniem będzie organizacja i koordynacja różnych prac związanych z opieką nad końmi. To właśnie Ty będziesz dbać o ich zdrowie, dobre samopoczucie i odpowiednią pielęgnację. To zadanie nie tylko fascynujące, ale również niezwykle odpowiedzialne, ponieważ każdy detal ma wpływ na kondycję i wydolność koni. Twój wkład w zapewnienie im odpowiednich warunków bytowania i właściwej opieki będzie kluczowy dla ich sukcesu w zawodach sportowych.

Jednak praca w jeździectwie konnym to nie tylko zadania rutynowe. To spełnienie marzeń i pasji. Możesz pracować z końmi, które przekształcają się w prawdziwe mistrzostwa w swoich dziedzinach, biorąc udział w zawodach na najwyższym poziomie. Jednocześnie masz szansę rozwijać się zawodowo, zdobywając wiedzę i doświadczenie, które staną się kluczem do sukcesu w tej dziedzinie.

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Absolwent może podjąć kształcenie w Szkole Branżowej II-go stopnia lub podjąć pracę w stadninach koni, szkółkach jeździeckich, gospodarstwach hodowlanych.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Poprzez zapis on-line na stronie.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce - dokonaj zapisu on-line.

fizyka

Osobiście w sekretariacie szkoły.

Zabierz niezbędne dokumenty i zapisz się bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

fizyka

W elektronicznym systemie rekrutacji

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w tym terminarz rekrutacji, dostępne będą na stronie Kuratorium Oświaty (nie dotyczy Liceum Sztuk Plastycznych). Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!