infolinia

Specjalizacja

Tradycyjne techniki malarskie i pozłotnicze

KosztBEZPŁATNY

Czas nauki5 lata

EgzaminEGZAMIN MATURALNY
EGZAMIN DYPLOMOWY

INFORMACJE
PODSTAWOWE

Podczas zajęć poznasz różne nurty historii sztuki i odkryjesz tajniki tworzenia wyjątkowych dzieł za pomocą technik wodnych, suchych pasteli, tempery czy technik olejnych. Rozbudzimy w Tobie kreatywność i pokażemy, jak wykorzystać tradycyjne techniki malarskie, by wyrazić swoje pomysły i emocje na płótnie. Odkryjesz magię pozłacania, która doda blasku Twoim dziełom i nada im unikalnego charakteru.

Pod naszym przewodnictwem otworzysz drzwi do fascynującego świata sztuki i rozwijania swojego potencjału artystycznego. Będziesz miał niepowtarzalną okazję uczyć się od doświadczonych nauczycieli, którzy przekażą Ci swoją wiedzę i doświadczenie, a także podzielą się inspiracją. W naszym liceum sztuk plastycznych, Twoje umiejętności artystyczne będą się rozwijać na każdym etapie Twojej nauki. Będziesz eksperymentować z różnymi technikami malarskimi i pozłotniczymi, zdobywając wiedzę na temat klasycznych i nowatorskich podejść do tworzenia sztuki. Razem wyruszmy w podróż odkrywania piękna i głębi sztuki, która będzie inspiracją dla Ciebie i innych.

Partner edukacyjny

Logo Sony

CO DALEJ?PERSPEKTYWY ROZWOJU

Na tym profilu przygotujemy Cię do podjęcia studiów z zakresu: malarstwa, konserwacji zabytków, scenografii.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

fizyka

Skontaktuj się z sekretariatem poprzez zapis on-line lub osobiście

Kontakt z nami przez zapis on-line lub osobiście. Uzyskasz informacje o egzaminach wstępnych, które są niezbędne do rozpoczęcia etapu rekrutacyjnego.

fizyka

Egzamin wstępny

Praktyczny - składa się z trzech części i polega na wykonaniu przez kandydata trzech prac plastycznych: z rysunku, malarstwa i rzeźby. Ustny - weryfikuje znajomość zagadnień objętych podstawą programową kształcenia ogólnego przedmiotu plastyka dla szkoły podstawowej.

fizyka

Upublicznienie list przyjętych

Po podaniu do publicznej wiadomości osób zakwalifikowanych na podstawie egzaminów wstępnych, możesz donieść niezbędne dokumenty i zakończyć proces rekrutacyjny. Szczegóły rekrutacji

Proste, prawda? Nie trać czasu, zapisz się już teraz!