infolinia
Szkoła Branżowa

Olsztyn
Szkoła Branżowa

Jest idealnym rozwiązaniem dla ucznia, który szuka miejsca, w którym mógłby nauczyć się wybranego zawodu. Znajduje się w dogodnej lokalizacji przy Pl. Jedności Słowiańskiej 1 w Olsztynie. To szkoła w której łączą się aktualne potrzeby rynku pracy z zaangażowaniem pedagogów.

Kształcimy młodzież w sposób świadomy. Stawiamy na indywidualne podejście, zakładając nie tylko sukces edukacyjny, ale i wychowawczy. Nasi uczniowie są nie tylko przygotowywani teoretycznie, ale także kierowani na praktyczną naukę zawodu, która odbywa się w renomowanych firmach i u rzetelnych pracodawców z Olsztyna.

Sprawdź też

WYBIERZ SWÓJ KIERUNEK

Betoniarz-zbrojarz

Chcesz mieć pewną pracę za dobre pieniądze? Interesuje Cię budowlanka? Postaw na zawód, który da Ci pewną przyszłość i zostań specjalistą w tym fachu!

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej na kierunku cieśla obrabia deski

Cieśla

Odnalazłbyś się w budowlance i masz zdolności manualne? W takim razie mamy dla Ciebie świetną ofertę! Pomożemy Ci zostać cieślą – to dla Ciebie idealna ścieżka rozwoju!

poznaj kierunek lepiej

Cukiernik

Marzy Ci się przygotowywanie tortów tak pięknych, jak te, które oglądasz na Instagramie? Chcesz nauczyć się robić fajnie wyglądające, a przede wszystkim smaczne desery i ciasta?

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej na kierunku dekarz montuje pokrycie dachowe

Dekarz

Praca na wysokości Cię nie przeraża, a branża budowlana wydaje się być stworzona dla Ciebie? Jesteś sprawny fizycznie i cierpliwy? Spróbuj swoich sił w tym zawodzie.

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej w zawodzie elektromechanik pojazdów samochodowych wykonujący naprawy w samochodzie na stanowisku w warsztacie samochodowym

Elektromechanik pojazdów samochodowych

Chcesz instalować w samochodach elektryczne i elektroniczne urządzenia, prawidłowo ustawiać zapłon i światła samochodowe? Wszystkiego nauczysz się z nami!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica szkoły branżowej w zawodzie elektryk wykonująca pomiary na gnieździe elektrycznym

Elektryk

Chcesz mieć ciekawą pracę z dobrymi zarobkami? Dobrze trafiłeś! Nauczymy Cię wszystkiego, co niezbędne, aby być świetnym fachowcem!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica szkoły branżowej w zawodzie fotograf pozuje z aparatem w ręku

Fotograf

Chciałbyś zatrzymywać chwile na dłużej? Uwieczniać dobre chwile z bliskimi? Pomożemy Ci robić to profesjonalnie! Będziesz realizował praktyczną naukę zawodu w profesjonalnych zakładach fotograficznych.

poznaj kierunek lepiej

Fryzjer

Oglądasz fryzury na Pintereście i marzysz, żeby zrobić je samodzielnie, ale brakuje Ci odpowiedniej techniki? Jesteś „włosomaniaczką” lub „włosomaniakiem” i świadoma pielęgnacja nie ma przed Tobą tajemnic?

poznaj kierunek lepiej
Uczennica szkoły branżowej w zawodzie jeździec pozuje ze swoim koniem

Jeździec

Kochasz konie? Marzysz, aby związać z nimi swoją przyszłość zawodową? Idealnie trafiłeś! Pomożemy Ci spełnić marzenia, przygotowując Cię do pracy, w której będziesz mógł połączyć przyjemnie z pożytecznym!

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej w zawodzie kamieniarz trzyma w ręku marmur, jest otoczony dużą ilością kamieni

Kamieniarz

Chcesz wykonywać, montować i osadzać kamienne elementy w obiektach budowlanych i nagrobkowych? Możesz również zajmować się tworzeniem rzeźb, płaskorzeźb lub fontann przeznaczonych do wnętrz i ogrodów.

poznaj kierunek lepiej
Elegancko ubrana uczennica szkoły branżowej w zawodzie kelner trzyma tacę z szampanem

Kelner

Praca z ludźmi daje Ci radość? Wiążesz swoją przyszłość z branżą gastro? Idealnie odnalazłbyś się w tym zawodzie! Wystarczą Twoje chęci, a z resztą poradzimy sobie razem!

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej w zawodzie kominiarz, ubrany na czarno pozuje przed wejściem na dach

Kominiarz

Chcesz wykonywać zawód, który przynosi szczęście? Nie mogłeś lepiej trafić! Usługi kominiarskie prędzej czy później potrzebne są każdemu z nas.

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej w zawodzie kowal szlifuje kawałek przyciętego wcześniej metalu

Kowal

Nie boisz się pracy fizycznej i marzy Ci się zdobycie konkretnego fachu? A dodatkowo masz zdolności manualne? Spróbuj swoich sił w tym atrakcyjnym zawodzie!

poznaj kierunek lepiej
Uczennice szkoły branżowej w zawodzie krawiec pozują z centymetrem i robią przymiarki stroju

Krawiec

Chcesz kreować wizerunek swoich klientów? Dbać o poprawki i idealny krój odzieży? Wszystko w Twoich rękach! Krawiec godny zaufania to prawdziwy skarb!

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej w zawodzie kucharz, krojący paprykę i przygotowujący posiłek

Kucharz

Kuchnia to Twoje królestwo? Wszyscy zachwycają się smakiem przygotowanych przez Ciebie potraw? A może chciałbyś udoskonalić swoje umiejętności?

poznaj kierunek lepiej
Uczennica szkoły branżowej w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych przeglądająca dokumenty

Mechanik pojazdów samochodowych

Chcesz wykonywać obsługę techniczną pojazdów? Naprawiać silniki oraz układy mechaniczne w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach, motocyklach?

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej w zawodzie monter izolacji budowlanych ociepla ścianę działową

Monter izolacji budowlanych

Myślisz o pracy w budowlance, ale chciałbyś wybrać mniej oblegany zawód? Z nami możesz zostać takim specjalistą! Wybierz niszę, w której brakuje fachowców!

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej w zawodzie monter konstrukcji budowlanych zabezpieczenia konstrukcję przed korozją

Monter konstrukcji budowlanych

Nie przeraża Cię praca fizyczna? Nie boisz się pracy również na wysokości? Chcesz wspierać prace budowlane i mieć realny wpływ na komfort i bezpieczeństwo pracowników?

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej w zawodzie murarz-tynkarz, ubrany w roboczy stój, stoi na budowie i opiera się o drabinę

Murarz-tynkarz

Wiążesz swoją przyszłość z branżą budowlaną? Chcesz zdobyć umiejętności pozwalające na dobre zarobki? Zostanie murarzem wydaje się idealnym rozwiązaniem!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica szkoły branżowej w zawodzie ogrodnik trzyma w ręku sekator i przycina żywopłot

Ogrodnik

Uwielbiasz rośliny i marzysz o pracy w ich otoczeniu? Jesteś estetą/ką i chcesz tworzyć piękne zielone przestrzenie? Ogrodnik to idealny zawód dla Ciebie!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica szkoły branżowej w zawodzie optyk mechanik obserwuje pod lupą niewielkie części oprawek okularów

Optyk mechanik

Jesteś osobą dokładną i skrupulatną? Lubisz majsterkować i potrafisz naprawić każdy sprzęt? A dodatkowo chcesz znaleźć swoją niszę w naprawach i być w niej specjalistą?

poznaj kierunek lepiej
Uczennica szkoły branżowej w zawodzie piekarz robi chleb, rozsypuje mąkę na stolnicy, jest uśmiechnięta i ubrana na biało

Piekarz

Kuchnia to Twoje miejsce w domu? Wiążesz swoją przyszłość z branżą gastronomiczną? Upiecz z nami idealny chleb i poznaj zawód piekarza od kuchni!

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej w zawodzie pracownik obsługi hotelowej poprawia wygląd łóżka w pokoju hotelowym

Pracownik obsługi hotelowej

Jesteś dobrze zorganizowany, lubisz porządek i zawsze dbasz o detale? Dowiedz się więcej o zawodzie, który otworzy przed Tobą wiele możliwości!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica szkoły branżowej w zawodzie pszczelarz, ubrana w specjalistyczny strój pozuje wśród uli i pszczół

Pszczelarz

Fascynuje Cię świat owadów? Chciałbyś z bliska obserwować życie pszczół? Pomożemy Ci zająć się ich hodowlą w sposób profesjonalny!

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej w zawodzie rolnik jest na polu kukurydzy i podrzuca kapelusz do góry

Rolnik

Chcesz prowadzić gospodarstwo rolne? Poznać ten zawód od podszewki? Wystarczy dużo chęci i trochę cierpliwości!

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej w zawodzie ślusarz szlifujący na szlifierce stołowej

Ślusarz

Chcesz mieć fach w ręku i pewną przyszłość? Lubisz pracę fizyczną i cechuje Cię dokładność? Z nami zdobędziesz wiedzę, która pomoże Ci otworzyć wszystkie drzwi!

poznaj kierunek lepiej

Sprzedawca

Uwielbiasz pracę z ludźmi? Pracując w tym zawodzie poznasz ich mnóstwo! Jesteś otwarty i wygadany? Więc łatwo złapiesz dobry kontakt z klientem!

poznaj kierunek lepiej

Stolarz

Chcesz zostać stolarzem? Ten zawód wymaga pasji do pracy z drewnem, precyzji i kreatywności. Będziesz miał możliwość tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli oraz drewnianych konstrukcji.

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej w zawodzie tapicer wybierający materiał.

Tapicer

Masz rozwiniętą wyobraźnię i jesteś kreatywny? Chcesz mieć wpływ na wygląd przedmiotów użytkowych? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica szkoły branżowej w zawodzie złotnik jubiler w otoczeniu specjalistycznych narzędzi pozuje z pensetą i bransoletką

Złotnik jubiler

Chcesz zająć się tworzeniem biżuterii - tej codziennej i okolicznościowej? Przydadzą Ci się zdolności manualne i dobry wzrok.

poznaj kierunek lepiej