infolinia
Szkoła Branżowa

Gdańsk
Szkoła Branżowa

Jest idealnym rozwiązaniem dla ucznia, który szuka miejsca, w którym mógłby nauczyć się wybranego zawodu. Znajduje się w dogodnej lokalizacji przy ul. Heweliusza 11 w Gdańsku. To więcej niż szkoła - to przestrzeń, w której łączą się aktualne potrzeby rynku pracy z zaangażowaniem pedagogów.

Kształcimy młodzież w sposób świadomy. Stawiamy na indywidualne podejście, zakładając sukces edukacyjny i wychowawczy. Nasi uczniowie są nie tylko przygotowywani teoretycznie, ale także kierowani na praktyczną naukę zawodu, która odbywa się w renomowanych firmach i u rzetelnych pracodawców z Gdańska.

Sprawdź też

WYBIERZ SWÓJ KIERUNEK

Blacharz samochodowy

Kręci Cię motoryzacja? Chcesz zadbać o design samochodów? Weź sprawy w swoje ręce i dokonaj najlepszego wyboru! Z naszą pomocą zdobędziesz wiedzę i pierwsze doświadczenie.

poznaj kierunek lepiej

Cukiernik

Marzy Ci się przygotowywanie tortów tak pięknych, jak te, które oglądasz na Instagramie? Chcesz nauczyć się robić fajnie wyglądające, a przede wszystkim smaczne desery i ciasta?

poznaj kierunek lepiej

Fryzjer

Oglądasz fryzury na Pintereście i marzysz, żeby zrobić je samodzielnie, ale brakuje Ci odpowiedniej techniki? Jesteś „włosomaniaczką” lub „włosomaniakiem” i świadoma pielęgnacja nie ma przed Tobą tajemnic?

poznaj kierunek lepiej
Elegancko ubrana uczennica szkoły branżowej w zawodzie kelner trzyma tacę z szampanem

Kelner

Praca z ludźmi daje Ci radość? Wiążesz swoją przyszłość z branżą gastro? Idealnie odnalazłbyś się w tym zawodzie! Wystarczą Twoje chęci, a z resztą poradzimy sobie razem!

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej w zawodzie kucharz, krojący paprykę i przygotowujący posiłek

Kucharz

Kuchnia to Twoje królestwo? Wszyscy zachwycają się smakiem przygotowanych przez Ciebie potraw? A może chciałbyś udoskonalić swoje umiejętności?

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej w zawodzie lakiernik samochodowy zakładający maskę przeciwpyłową

Lakiernik samochodowy

Interesujesz się samochodami, ale nie chcesz zajmować się mechaniką? Jesteś osobą dokładną? W takim razie spróbuj swoich sił jako lakiernik!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica szkoły branżowej w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych przeglądająca dokumenty

Mechanik pojazdów samochodowych

Chcesz wykonywać obsługę techniczną pojazdów? Naprawiać silniki oraz układy mechaniczne w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach, motocyklach?

poznaj kierunek lepiej
Uczennica szkoły branżowej w zawodzie piekarz robi chleb, rozsypuje mąkę na stolnicy, jest uśmiechnięta i ubrana na biało

Piekarz

Kuchnia to Twoje miejsce w domu? Wiążesz swoją przyszłość z branżą gastronomiczną? Upiecz z nami idealny chleb i poznaj zawód piekarza od kuchni!

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej w zawodzie pracownik obsługi hotelowej poprawia wygląd łóżka w pokoju hotelowym

Pracownik obsługi hotelowej

Jesteś dobrze zorganizowany, lubisz porządek i zawsze dbasz o detale? Dowiedz się więcej o zawodzie, który otworzy przed Tobą wiele możliwości!

poznaj kierunek lepiej
Uczeń szkoły branżowej w zawodzie tapicer wybierający materiał.

Tapicer

Masz rozwiniętą wyobraźnię i jesteś kreatywny? Chcesz mieć wpływ na wygląd przedmiotów użytkowych? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica szkoły branżowej w zawodzie złotnik jubiler w otoczeniu specjalistycznych narzędzi pozuje z pensetą i bransoletką

Złotnik jubiler

Chcesz zająć się tworzeniem biżuterii - tej codziennej i okolicznościowej? Przydadzą Ci się zdolności manualne i dobry wzrok.

poznaj kierunek lepiej