infolinia
Technikum

Bytom
Technikum

To wyjątkowe miejsce w Bytomiu stanowi oazę dla najbardziej wymagających uczniów, oferując nie tylko wysoki standard nauczania, lecz także wszechstronną opiekę na każdym etapie ich rozwoju edukacyjnego. To szkoła, w której dba się nie tylko o przekazanie wiedzy, lecz także o wsparcie potrzeb ucznia.

Technikum w Bytomiu oferuje połączenie oferty edukacyjnej, która dostosowuje się do dynamicznych wymagań rynku pracy, z zespołem pedagogów posiadających bogate doświadczenie. Ich zaangażowanie pozwala na stworzenie atmosfery sprzyjającej rozwojowi intelektualnemu, ale również osobistemu wzrostowi każdego ucznia.

WYBIERZ SWÓJ KIERUNEK

Uczeń technikum na kierunku technik informatyk noszący słuchwki siedzący na fotelu

Technik informatyk

Znasz się na komputerach, jak nikt? Chcesz jeszcze lepiej poznać komputer od środka, a dodatkowo nauczyć się programowania?

poznaj kierunek lepiej
Uczeń technikum na kierunku technik programista programujący robota

Technik programista

Chciałbyś zapewnić sobie pewną przyszłość i zarabiać naprawdę duże pieniądze? Ten zawód to klasyka gatunku. Jeżeli masz analityczny i ścisły umysł - spróbuj swoich sił!

poznaj kierunek lepiej
Uczniowie na kierunku technik reklamy siedzą w sali przy komputerach podczas lekcji

Technik reklamy

Jesteś kreatywną osobą, a Twoje filmiki na Tik-toku i relacje na Insta zawsze cieszą się dużą popularnością? Technik reklamy stoi przed Tobą otworem!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica technikum na kierunku technik usług fryzjerskich ma fryzjerski przybornik i suszy włosy

Technik usług fryzjerskich

Ten kierunek może dać Ci możliwość wykonywania pracy, która sprawia Ci radość i satysfakcję. Możesz wykorzystać swoje umiejętności artystyczne i twórcze do tworzenia unikalnych fryzur, co może przynieść Ci ogromną satysfakcję

poznaj kierunek lepiej
Uczennica kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych, ubrana w fartuch trzyma jabłka w restauracji

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Często słyszysz, że dobrze gotujesz? Obserwujesz wszystkich topowych kucharzy i pasjonują Cię tematy kulinarne? Zajmij się tym zawodowo, pomożemy Ci. A może zdobędziesz kiedyś gwiazdkę Michelin?

poznaj kierunek lepiej