infolinia
Liceum Sztuk Plastycznych

Bytom
Liceum Sztuk Plastycznych

Nasza artystyczna szkoła w Bytomiu stworzona została z myślą o młodzieży pełnej pasji, artystycznie uzdolnionej i pragnącej rozwijać swoje talenty pod okiem artystów oraz doskonałych pedagogów. To przestrzeń, w której wyobraźnia nie zna granic, a kreatywność jest pielęgnowana przez cały cykl edukacji.

Program nauczania nie tylko przygotowuje uczniów teoretycznie, ale również stawia na praktyczne eksplorowanie sztuki, dając możliwość wyrażania siebie. To okazja dla młodych adeptów sztuki, by nie tylko zgłębiać tajniki plastycznej ekspresji, lecz również zdobywać cenne doświadczenie.

WYBIERZ SWOJĄ SPECJALIZACJĘ

Uczennica liceum sztuk plastycznych o specjalności fotografia artystyczna przedstawiona jest z aparatem, rozmazana i ukazana jako trzy postaci

Fotografia artystyczna

Interesujesz się fotografią? Często przychodzi Ci na myśl “zatrzymałbym tę chwilę? Widzisz więcej, obserwujesz i szukasz inspiracji? Pomożemy Ci zostać fotografem-artystą!

poznaj kierunek lepiej
Uczniowie liceum sztuk plastycznych w specjalizacji projektowanie graficzne układają duże litery w przestrzeni miejskiej

Projektowanie graficzne

Zdarza Ci się zwracać uwagę na plakaty reklamowe i billboardy, które widzisz w przestrzeni miejskiej? Chciałbyś tworzyć tego typu projekty?

poznaj kierunek lepiej

Projektowanie przestrzeni

Witaj w fascynującym i niezwykle inspirującym świecie projektowania przestrzeni, miejscu, gdzie sztuka i nauka spotykają się, aby tworzyć przestrzenie, które nie tylko zachwycają swoim pięknem, ale także spełniają konkretne potrzeby i funkcje.

poznaj kierunek lepiej
Uczennica liceum sztuk plastycznych w specjalizacji publikacje multimedialne siedzi przy komputerze i projektuje ulotkę szkoły

Publikacje multimedialne

Świat wirtualny to przestrzeń, która sprzyja kreatywności. W internecie widzieliśmy już wszystko, dlatego szczególnie teraz ważne jest, aby wyróżniać się z tłumu.

poznaj kierunek lepiej
Uczennica liceum sztuk plastycznych w specjalizacji technika rzeźbiarskie lepi z gliny i tworzy rzeźbę

Techniki rzeźbiarskie

Twoją mocną stroną są wyjątkowe zdolności manualne? W domowym zaciszu wykonujesz figurki z plasteliny czy modeliny? Nauczymy Cię czegoś lepszego!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica liceum sztuk plastycznych w specjalizacji techniki malarskie i pozłotnicze jest zamyślona i maluje obraz

Tradycyjne techniki malarskie i pozłotnicze

Malowanie obrazów to Twoje hobby? Masz wyjątkowe poczucie estetyki i chcesz rozwijać swoje umiejętności artystyczne? Wybierz specjalizację, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła.

poznaj kierunek lepiej