infolinia
Technikum

Gliwice
Technikum

Nasze technikum w Gliwicach zostało stworzone z myślą o młodzieży, która pragnie zdobywać wiedzę o nowoczesnych technologiach i rozwijać się w dynamicznym otoczeniu. W tym miejscu innowacje są codziennością, a kreatywność oraz zaangażowanie uczniów są nieustannie wspierane przez doświadczoną kadrę pedagogiczną.

Program nauczania wychodzi poza ramy teoretyczne. Stawiamy na zastosowanie zdobytej wiedzy, umożliwiając uczniom nie tylko zdobywanie doświadczeń, ale także realizację własnych projektów. Przygotowujemy uczniów zapewniając im umiejętności praktyczne i teoretyczne.

Sprawdź też

WYBIERZ SWÓJ KIERUNEK

Uczennica technikum na kierunku technik ekonomista stoi przy wykresie liczbowym i wskazuje na cyfry

Technik ekonomista

Marzy Ci się praca w przyszłościowym zawodzie? Jeśli jesteś odpowiedzialny, a liczenie to Twoja mocna strona – nie wahaj się!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica na kierunku technik fotografii i multimediów trzyma aparat fotograficzny na lekcji

Technik fotografii i multimediów

Jesteś wyczulony na piękno i uwielbiasz dokumentować ważne chwile? Nie Ty jeden! Zawodowo możesz zająć się rejestrowaniem tego, co ulotne.

poznaj kierunek lepiej
Uczeń technikum na kierunku technik informatyk noszący słuchwki siedzący na fotelu

Technik informatyk

Znasz się na komputerach, jak nikt? Chcesz jeszcze lepiej poznać komputer od środka, a dodatkowo nauczyć się programowania?

poznaj kierunek lepiej
Uczeń technikum na kierunku technik programista programujący robota

Technik programista

Chciałbyś zapewnić sobie pewną przyszłość i zarabiać naprawdę duże pieniądze? Ten zawód to klasyka gatunku. Jeżeli masz analityczny i ścisły umysł - spróbuj swoich sił!

poznaj kierunek lepiej
Uczniowie na kierunku technik reklamy siedzą w sali przy komputerach podczas lekcji

Technik reklamy

Jesteś kreatywną osobą, a Twoje filmiki na Tik-toku i relacje na Insta zawsze cieszą się dużą popularnością? Technik reklamy stoi przed Tobą otworem!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica technikum na kierunku technik usług fryzjerskich ma fryzjerski przybornik i suszy włosy

Technik usług fryzjerskich

Ten kierunek może dać Ci możliwość wykonywania pracy, która sprawia Ci radość i satysfakcję. Możesz wykorzystać swoje umiejętności artystyczne i twórcze do tworzenia unikalnych fryzur, co może przynieść Ci ogromną satysfakcję

poznaj kierunek lepiej
Uczennica kierunku technik weterynarii zajmuje się pielęgnacją konia w stajni

Technik weterynarii

Bardzo lubisz zwierzęta i masz do nich doskonałe podejście? Zawsze dbasz o zagubione kotki i pędzisz na pomoc rannym ptaszkom? Technik weterynarii poleca się na przyszłość!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych, ubrana w fartuch trzyma jabłka w restauracji

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Często słyszysz, że dobrze gotujesz? Obserwujesz wszystkich topowych kucharzy i pasjonują Cię tematy kulinarne? Zajmij się tym zawodowo, pomożemy Ci. A może zdobędziesz kiedyś gwiazdkę Michelin?

poznaj kierunek lepiej