infolinia
Technikum

Szczecin
Technikum

To wyjątkowe miejsce w Szczecinie stanowi oazę dla wymagających uczniów, oferując nie tylko wysoki standard nauczania, lecz także wszechstronną opiekę na każdym etapie ich rozwoju edukacyjnego. To szkoła, w której dba się nie tylko o przekazanie wiedzy, lecz także o wsparcie potrzeb ucznia.

Technikum w Szczecinie oferuje połączenie oferty edukacyjnej, która dostosowuje się do dynamicznych wymagań rynku pracy, z zespołem pedagogów posiadających bogate doświadczenie. Ich zaangażowanie pozwala na stworzenie atmosfery sprzyjającej rozwojowi intelektualnemu, ale również osobistemu wzrostowi każdego ucznia.

Sprawdź też

WYBIERZ SWÓJ KIERUNEK

Uczennica na kierunku technik fotografii i multimediów trzyma aparat fotograficzny na lekcji

Technik fotografii i multimediów

Jesteś wyczulony na piękno i uwielbiasz dokumentować ważne chwile? Nie Ty jeden! Zawodowo możesz zająć się rejestrowaniem tego, co ulotne.

poznaj kierunek lepiej
Uczeń technikum na kierunku technik informatyk noszący słuchwki siedzący na fotelu

Technik informatyk

Znasz się na komputerach, jak nikt? Chcesz jeszcze lepiej poznać komputer od środka, a dodatkowo nauczyć się programowania?

poznaj kierunek lepiej
Uczeń technikum na kierunku technik logistyk planuje pracę zespołu na terenie magazynu

Technik logistyk

Jeśli cenisz sobie organizację, potrafisz doskonale zarządzać czasem i działasz sprawnie nawet w najbardziej wymagających sytuacjach, to technik logistyki może być właściwym wyborem dla Ciebie.

poznaj kierunek lepiej
Uczennica technikum na kierunku technik usług fryzjerskich ma fryzjerski przybornik i suszy włosy

Technik usług fryzjerskich

Ten kierunek może dać Ci możliwość wykonywania pracy, która sprawia Ci radość i satysfakcję. Możesz wykorzystać swoje umiejętności artystyczne i twórcze do tworzenia unikalnych fryzur, co może przynieść Ci ogromną satysfakcję

poznaj kierunek lepiej