infolinia

Poniedziałek 

Szczecin

  • Akcje

Dzień Uśmiechu w CosinusYoung 15+ w Szczecinie

Z radością informujemy, że sadzonki drzew oraz pozwolenie na ich zasadzenie otrzymaliśmy od Zachodniopomorskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy (OHP). Dziękujemy serdecznie za ich wsparcie i owocną współpracę, która umożliwiła nam przeprowadzenie tej inicjatywy.

Zasadzenie drzew ma ogromne znaczenie dla naszej społeczności szkolnej. Jest to nie tylko symboliczne gest, ale także praktyczna forma dbałości o nasze otoczenie. Drzewa stanowią ważny element ekosystemu, dostarczając nam czyste powietrze, schronienie dla zwierząt i ochronę gleby.

Pragniemy podkreślić, że akcja ta była możliwa dzięki zaangażowaniu naszych uczniów, którzy chętnie wzięli udział w sadzeniu drzew. Ich entuzjazm i determinacja stanowią wspaniały przykład dla innych młodych ludzi, jak ważne jest troszczenie się o nasze otoczenie. Dzień Uśmiechu to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie o radości, życzliwości i empatii wobec innych. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę inicjatywę i w szczególności Zachodniopomorskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP za wsparcie. Mamy nadzieję, że nasze drzewa będą rosły i przypominały nam o wartościach, które są nieodłączną częścią naszej szkoły.