infolinia
Technikum

Słupsk
Technikum

To wyjątkowe miejsce w Słupsku stanowi oazę dla wymagających uczniów, oferując nie tylko wysoki standard nauczania, lecz także wszechstronną opiekę na każdym etapie ich rozwoju edukacyjnego. To szkoła, w której dba się nie tylko o przekazanie wiedzy, lecz także o wsparcie potrzeb ucznia.

Technikum w Słupsku oferuje połączenie oferty edukacyjnej, która dostosowuje się do dynamicznych wymagań rynku pracy, z zespołem pedagogów posiadających bogate doświadczenie. Ich zaangażowanie pozwala na stworzenie atmosfery sprzyjającej rozwojowi intelektualnemu, ale również osobistemu wzrostowi każdego ucznia.

Sprawdź też

WYBIERZ SWÓJ KIERUNEK

Uczennica technikum na kierunku technik ekonomista stoi przy wykresie liczbowym i wskazuje na cyfry

Technik ekonomista

Marzy Ci się praca w przyszłościowym zawodzie? Jeśli jesteś odpowiedzialny, a liczenie to Twoja mocna strona – nie wahaj się!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica na kierunku technik handlowiec przedstawia ofertę większej grupie osób znajdujących się w sali

Technik handlowiec

Masz dar przekonywania i wiesz, że sprzedaż zawsze się opłaca? Spróbuj sił na tym kierunku! Technik handlowiec to zawód, który jest nieustannie poszukiwany na rynku pracy.

poznaj kierunek lepiej
Uczeń technikum na kierunku technik informatyk noszący słuchwki siedzący na fotelu

Technik informatyk

Znasz się na komputerach, jak nikt? Chcesz jeszcze lepiej poznać komputer od środka, a dodatkowo nauczyć się programowania?

poznaj kierunek lepiej
Uczeń technikum na kierunku technik programista programujący robota

Technik programista

Chciałbyś zapewnić sobie pewną przyszłość i zarabiać naprawdę duże pieniądze? Ten zawód to klasyka gatunku. Jeżeli masz analityczny i ścisły umysł - spróbuj swoich sił!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica technikum na kierunku technik rachunkowości liczaca na kalkulatorach

Technik rachunkowości

Matma od zawsze była Twoją mocną stroną? Jesteś dokładny i skrupulatny, a dodatkowo nie boisz się odpowiedzialności? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica na kierunku technikum teleinformatyk stoi w serwerowni i kieruje latarkę w stronę aparatu

Technik teleinformatyk

Chcesz projektować i optymalizować sieci komputerowe? Przetwarzać i przesyłać wszelkiego rodzaju informacje i zajmować się ich bezpieczeństwem w sieci? Spróbuj swoich sił w tym bardzo przyszłościowym zawodzie.

poznaj kierunek lepiej