infolinia

Czwartek 

Słupsk

  • Targi

Szkoła CosinusYoung 15+ w Słupsku zaprezentowała się na targach edukacyjnych

Nasza Szkoła Branżowa I stopnia oraz Technikum są atrakcyjnymi opcjami edukacyjnymi dla młodych osób. Na naszym stoisku wystawowym zaprezentowaliśmy szeroką gamę informacji o naszych programach nauczania, kierunkach i możliwościach rozwoju zawodowego.

Kolorowe balony, gadżety i nasze przyjazne stoisko przyciągały uwagę odwiedzających. Oprócz tego, stworzyliśmy specjalne kolorowe naklejki i zorganizowaliśmy konkurs z pytaniami, w którym do wygrania były nasze unikalne gadżety.

Udział w targach edukacyjnych stanowił doskonałą okazję do nawiązania bezpośredniego kontaktu z uczniami i ich rodzicami. Odpowiedzieliśmy na pytania, rozwijaliśmy wątpliwości i przedstawiliśmy naszą ofertę edukacyjną w sposób atrakcyjny i przystępny.

Szkoła CosinusYoung 15+ w Słupsku jest dumnym uczestnikiem tych wydarzeń i angażuje się w promowanie edukacji i rozwoju młodych ludzi. Nasze stoisko wystawowe zawsze przyciąga zainteresowanie i jest miejscem, w którym możemy spotkać przyszłych uczniów i podzielić się z nimi naszą pasją do nauki.

Galeria