infolinia
Liceum Sztuk Plastycznych

Skierniewice
Liceum Sztuk Plastycznych

Nasza szkoła w Skierniewicach stworzona została z myślą o młodzieży pełnej pasji, artystycznie uzdolnionej i pragnącej rozwijać swoje talenty pod bacznym okiem artystów oraz doskonałych pedagogów. To przestrzeń, w której wyobraźnia nie zna granic, a kreatywność jest ceniona i pielęgnowana przez cały cykl edukacji.

Program nauczania nie tylko przygotowuje uczniów teoretycznie, ale również stawia na praktyczne eksplorowanie sztuki, dając możliwość twórczego wyrażania siebie. To unikalna okazja dla młodych adeptów sztuki, by nie tylko zgłębiać tajniki plastycznej ekspresji, lecz również zdobywać pierwsze doświadczenie praktyczne

WYBIERZ SWOJĄ SPECJALIZACJĘ

Charakteryzacja i wizaż

Masz za sobą pierwsze doświadczenia z makijażem, lubisz malować zarówno siebie jak i innych? Możemy pokazać Ci jak robić to profesjonalnie! Otworzymy przed Tobą wiele zawodowych możliwości.

poznaj kierunek lepiej
Uczennica liceum sztuk plastycznych w specjalizacji modelarstwo i dekoratorstwo pracuje w sali nad przestrzennym modelem lasu

Modelarstwo i dekoratorstwo

Pasjonujesz się światem filmu i teatru? Jesteś osobą kreatywną, która może pochwalić się wyjątkowymi zdolnościami manualnymi i wyobraźnią przestrzenną?

poznaj kierunek lepiej
Uczniowie liceum sztuk plastycznych w specjalizacji mural stoją pod muralem i pozują ze sprayami

Mural

Interesujesz się nowoczesnymi formami sztuki? Kochasz malować i chcesz rozwijać swój talent? Opanuj z nami street art - dziedzinę sztuki obejmująca dzieła tworzone w przestrzeni publicznej.

poznaj kierunek lepiej
Uczniowie liceum sztuk plastycznych w specjalizacji projektowanie graficzne układają duże litery w przestrzeni miejskiej

Projektowanie graficzne

Zdarza Ci się zwracać uwagę na plakaty reklamowe i billboardy, które widzisz w przestrzeni miejskiej? Chciałbyś tworzyć tego typu projekty?

poznaj kierunek lepiej
Uczennica liceum sztuk plastycznych w specjalizacji publikacje multimedialne siedzi przy komputerze i projektuje ulotkę szkoły

Publikacje multimedialne

Świat wirtualny to przestrzeń, która sprzyja kreatywności. W internecie widzieliśmy już wszystko, dlatego szczególnie teraz ważne jest, aby wyróżniać się z tłumu.

poznaj kierunek lepiej
Uczniowie liceum sztuk plastycznych w specjalizacji techniki druku artystycznego przygotowują podłoże pod sitodruk

Techniki druku artystycznego

Potrafisz twórczo myśleć i możesz pochwalić się wyjątkowymi zdolnościami manualnymi? Wybierz tę specjalizację, a my pokażemy Ci co możesz zyskać!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica liceum sztuk plastycznych w specjalizacji technika rzeźbiarskie lepi z gliny i tworzy rzeźbę

Techniki rzeźbiarskie

Twoją mocną stroną są wyjątkowe zdolności manualne? W domowym zaciszu wykonujesz figurki z plasteliny czy modeliny? Nauczymy Cię czegoś lepszego!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica liceum sztuk plastycznych w specjalizacji techniki malarskie i pozłotnicze jest zamyślona i maluje obraz

Tradycyjne techniki malarskie i pozłotnicze

Malowanie obrazów to Twoje hobby? Masz wyjątkowe poczucie estetyki i chcesz rozwijać swoje umiejętności artystyczne? Wybierz specjalizację, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła.

poznaj kierunek lepiej
Uczennica z liceum sztuk plastycznych w specjalizacji witraż trzyma w ręku witrażowe szkiełko

Witraż

Witraż to wyjątkowa i niezwykle inspirująca forma sztuki, która zachwyca swoją estetyką. Jeśli chcesz zająć się tym w sposób profesjonalny to wiedz, że nauczymy Cię wielu ciekawych rzeczy.

poznaj kierunek lepiej