infolinia

Środa 

Olsztyn

  • Akcje

Uczniowie CosinusYoung 15+ w Olsztynie wspierają świadomość na temat autyzmu na wyjątkowym wydarzeniu

Wraz z uczestnikami reprezentującymi różne szkoły i instytucje w regionie, nasi uczniowie przyłączyli się do tego doniosłego wydarzenia. Piękne miejsce, starannie przygotowane przez Zespół Szkół Edukacyjnych, było idealnym tłem dla spotkania.

Podczas wydarzenia uczniowie mieli okazję wyrazić swoje wsparcie i solidarność z osobami dotkniętymi autyzmem, nosząc niebieskie koszulki symbolizujące świadomość tego zaburzenia.

Wraz z innymi uczestnikami, stworzyli kolorowy i zjednoczony korowód, który przyciągnął uwagę przechodniów i tworzył atmosferę wspólnoty.

Udział uczniów Szkoły Branżowej w tym wydarzeniu nie tylko pokazał ich zaangażowanie społeczne, ale również potwierdził, że szkoła przywiązuje dużą wagę do edukacji na temat różnych aspektów życia i zdrowia psychicznego. To niezapomniane doświadczenie dostarczyło naszym uczniom wartościowych lekcji empatii i zrozumienia dla innych.

Organizacja tego wydarzenia przez Zespół Szkół Edukacyjnych w Olsztynie stanowi wyraźny sygnał, że edukacja społeczna i wsparcie dla osób z autyzmem są priorytetem dla naszej społeczności. Jest to również inspirujący przykład współpracy między różnymi szkołami, które razem działają, aby promować świadomość i akceptację.

Galeria